eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

PracaOferty pracy Sosnowiec › Pracownik Serwisu [rekrutacja prowadzona telefonicznie i online]

Kto szuka:

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

Pracownik Serwisu [rekrutacja prowadzona telefonicznie i online]

Lokalizacja:

Sosnowiec

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZADANIA:
  • Nadzór nad procesem ładownia baterii
  • Drobne prace naprawcze wózków widłowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie średnie lub minimum zawodowe techniczne
  • Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych/ samochodów/ maszyn budowlanych/ maszyn rolniczych/ innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów,
  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
MILE WIDZIANE:
  • Uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe
  • Uprawnienia operatorskie na wózki widłowe
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość naprawy wózków widłowych różnych marek

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
  • Dofinansowanie do urlopu i/lub szkoleń
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego

Dla Parzniewa: Piłkarską drużynę firmową – piłka nożna

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kierowca kat. B Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Spawacz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-03-26

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe
Praca fizyczna