PracaOferty pracy Sosnowiec › Asystent / Asystentka spedytora międzynarodowego

Kto szuka:

Work Service S. A.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka spedytora międzynarodowego

Numer referencyjny:

spedytor

Lokalizacja:

Sosnowiec

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:

  • fakturowanie
  • wprowadzanie danych do systemu operacyjnego
  • administrowanie danymi
  • przygotowywanie analiz i raportów
  • kompletowanie dokumentów transportowych
  • aktywny udział w procesie spedycyjnym
  • wspieranie działań spedytorów – po okresie wdrożenia zastępstwo podczas absencji

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • studenci, absolwenci kierunków związanych z transportem, logistyką lub finansami
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • duża motywacja do nauki praktycznych zagadnień z zakresu spedycji
  • wysokie zdolności analityczne
  • dobra znajomość MS Office
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek)

Firma oferuje:

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • współpracę w środowisku znakomitych specjalistów
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • współpracę w ramach umowy zlecenie
  • w późniejszym okresie możliwość otrzymania umowy o pracę i promocji na stanowisko młodszego spedytora

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-09-14

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Work Service S. A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy
Administracja biurowa