eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Łódź › Technik

Kto szuka:

GILLETTE

Stanowisko:

Technik

Lokalizacja:

Łódź, pomoc przy relokacji z: Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

TECHNIKA > POMOC PRZY RELOKACJI
(z umiejętnościami mechanicznymi/elektronicznymi/mechatronicznymi)

Wymagania stawiane pracownikowi:

P&G jest międzynarodową firmą będącą światowym liderem w produkcji dóbr konsumpcyjnych.
Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy w fabryce Gillette, produkującej szeroką gamę produktów tej marki.
Miejsce pracy: Łódź, ul. Nowy Józefów 70

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • atrakcyjny pakiet socjalny:
  • prywatną opiekę medyczną z opcją dla rodziny
  • ubezpieczenie na życie i preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do posiłków
  • program sportowy
  • dofinansowanie do wakacji/bony świąteczne oraz paczki świąteczne dla dzieci pracowników

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowany profil: elektroniczny, mechatroniczny lub mechaniczny)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym obejmującym pracę w weekendy
  • umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-02-27

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: GILLETTE

branże: Dział techniczny

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki sędziów piłkarskich w Polsce i Europie

    Zarobki sędziów piłkarskich w Polsce i Europie

    Aby zostać sędzią piłkarskim należy spełnić kilka wymagań. Po pierwsze trzeba mieć skończone 16 lat oraz posiadać przynajmniej średnie wykształcenie (lub uczęszczać do szkoły ponadgimnazjalnej, kończącej się maturą). Ponadto ...

  • 7 sposobów, by być szczęśliwszym w pracy

    7 sposobów, by być szczęśliwszym w pracy

    Czujesz, że utknąłeś w miejscu, które nie daje ci już satysfakcji? Pomyśl, że tylko etap przejściowy do czegoś nowego i skorzystaj z kilku podpowiedzi, jak poprawić sobie nastrój w biurze.

  • Czy praca za granicą ma wpływ na staż pracy w Polsce?

    Czy praca za granicą ma wpływ na staż pracy w Polsce?

    Czy po powrocie z zagranicy polski pracodawca zaliczy zatrudnienie za granicą do stażu pracy, od którego zależy wymiar urlopu wypoczynkowego? Jakie dokumenty przedłożyć, by udowodnić pracę w innym kraju i czy konieczne jest ich urzędowe ...

  • 12 zachowań, których nienawidzi każdy szef

    12 zachowań, których nienawidzi każdy szef

    Od początku mojej kariery zawodowej zajmuję się zarządzaniem. Można powiedzieć, że zacząłem przygodę z biznesem od najwyższego stanowiska, które wiąże się też z wysoką odpowiedzialnością. Przez te wszystkie lata zdążyłem ...

  • Hałas w pracy: jak z nim walczyć?

    Hałas w pracy: jak z nim walczyć?

    Czy wiesz jak hałas wpływa na efektywność w pracy? Znasz jego źródła w miejscu, w którym pracujesz? My znamy sposoby jak z nimi walczyć.