eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Wola › samodzielna księgowa

Kto szuka:

Spółdzielnia Mieszkaniowa "WOLA"

Firma zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi i użytkowymi stanowiącymi swoje zasoby

Stanowisko:

samodzielna księgowa

Numer referencyjny:

SM/P/1/7/2018

Lokalizacja:

Wola

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Termin składania ofert:                      do 20.07.2018 r.

Osoba do kontaktu z oferentami:      Pani Beata Dziech tel. 32/7409084 lub 32/2118407

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ewidencjonowanie transakcji i operacji gospodarczych w systemie księgowym (raporty kasowe, wyciągi bankowe)
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • prowadzenie ewidencji księgowych z zakresu kapitału własnego i uzgadnianie z kontami księgi głównej
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP w uzgodnieniu z kontami księgi głównej
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami z tytułu najmu lokali użytkowych
  • wystawianie dowodów księgowych
  • generowanie faktur sprzedażowych
  • analizy, przygotowywanie raportów i innej dokumentacji.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości
  • dobra znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • znajomość zagadnień związanych z ewidencją środków trwałych i WNiP,
  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja czasu pracy
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • mile widziana znajomość ustawy prawo spółdzielcze, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych,  obsługi systemu PROBIT, PIK.

OFERUJEMY

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe,
  • profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń (CV) oraz o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez: Spółdzielnię Mieszkaniową „WOLA”; z siedzibą w Woli (kod pocztowy: 43-225) przy ul. Lipowa 7, zgodnie z  art. 6 ust 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/279 z dnia 21.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zgodnie z art. 13 w/w Rozporządzenia informujmy, że:
1) Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Spółdzielnia Mieszkaniowa „WOLA” z siedzibą w Woli (kod pocztowy: 43-225) przy ul. Lipowa 7, który powołał Inspektora Ochrony Danych (e-mail: ).

2)  Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko na podstawie załączonej do dokumentów zgody.
3)  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
4) Odbiorcą podanych danych osobowych będzie administrator danych.
5) Pana/Pani dane przechowywane będą do momentu rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
6) Przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do danych oraz żądania ich sprostowania, przeniesienia czy też usunięcia.

Zgłoszenia prosimy przesyłać:

  • drogą elektroniczną na adres poczty: , Temat: Postępowanie rekrutacyjne na stanowisko: samodzielny księgowy

lub

  • drogą pocztową w zaklejonej kopercie z dopiskiem: „Postępowanie rekrutacyjne na stanowisko: samodzielny księgowy”

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-07-05

data aktualizacji: 2018-07-05

do końca oferty: 17 dni

oferta była oglądana: 84 razy

pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa "WOLA"

branże: Księgowość / Audyt

Praca - wiadomości i porady

  • Ile zarabiają YouTuberzy?

    Ile zarabiają YouTuberzy?

    Ile zarabiają YouTuberzy? Ile prawdy jest w historiach o ich niebotycznych zarobkach? Niektóre z krążących opowieści rzeczywiście są przesadzone, ale jednocześnie nie ulega wątpliwości, że YouTuberzy na wynagrodzenia narzekać raczej nie ...

  • Czy specjalistom IT potrzebne są kompetencje miękkie?

    Czy specjalistom IT potrzebne są kompetencje miękkie?

    Coraz częściej w ogłoszeniach o pracach oprócz sztywnych wymogów wobec kandydata znajdziemy listę wymagań nieco mniej formalnych. Wprawdzie kompetencje miękkie kojarzą się nam przede wszystkim ze stanowiskami o profilu humanistycznym, to ...

  • 10 zadań do wykonania przed urlopem wypoczynkowym

    10 zadań do wykonania przed urlopem wypoczynkowym

    Widok wczasowiczów z laptopami, pracujących na lotnisku, w hotelu, a nawet na plaży nie jest taki rzadki. Co zrobić, aby nie podzielić ich urlopowego losu? Oto recepta w dziesięciu krokach.

  • 10 najczęstszych błędów w CV - jak ich uniknąć?

    10 najczęstszych błędów w CV - jak ich uniknąć?

    Napisanie dobrego CV nie jest łatwe, w szczególności dla osób, które dopiero wkraczają na rynek pracy. Szacuje się, że rekruter poświęca do 60 sekund na wstępną analizę aplikacji. Jakie nieścisłości mogą wykluczyć kandydata już na ...

  • Wynagrodzenia pracowników fizycznych w 2017 roku

    Wynagrodzenia pracowników fizycznych w 2017 roku

    Niniejszy artykuł powstał na podstawie Raportu płacowego Sedlak & Sedlak 2017. W tegorocznym raporcie na szczeblu pracowników fizycznych wyszczególniliśmy 89 różnych stanowisk pracy, na których zatrudnionych było 131 752 pracowników.