PracaOferty pracy › Pracownik szklarni – zbiór i pielęgnacja ogórków

Kto szuka:

Contrain Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik szklarni – zbiór i pielęgnacja ogórków

Numer referencyjny:

Holandia

Lokalizacja:

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków

  • pielęgnacja ogórków (obrywanie liści, okręcanie plant, obrywanie pędów)
  • zbiór ogórków
  • obsługa wózków szklarniowych
  • sprzątanie szklarni

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego wymagamy

  • dyspozycyjność do długoterminowej/całorocznej pracy
  • gotowość do pracy na wózkach szklarniowych (praca na wysokości)

Firma oferuje:

Co oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
  • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-06-14

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Contrain Poland Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

  • Jak zwiększyć efektywność pracy i osiągnąć sukces zawodowy?

    Jak zwiększyć efektywność pracy i osiągnąć sukces zawodowy?

    Niekończące się listy zadań do wykonania, coraz krótsze deadline'y oraz wszechobecny ASAP. Tak wygląda życie zawodowe wielu Polaków. W wielu przypadkach taki styl pracy negatywnie przekłada się na wydajność, ma opłakane skutki dla ...

  • Ile płacą najbogatsi inwestorzy na GPW?

    Ile płacą najbogatsi inwestorzy na GPW?

    Prezentujemy wynagrodzenia wypłacane przez najbogatszych inwestorów na GPW osobom zarządzającym ich spółkami. Ile płaci Zygmunt Solorz, Michał Sołowow, Tomasz Biernacki, Dariusz Miłek i Tomasz Domogała?

  • Wynagrodzenia mężczyzn świadczących płatne usługi seksualne

    Wynagrodzenia mężczyzn świadczących płatne usługi seksualne

    W opracowaniu przedstawiono wynagrodzenia mężczyzn świadczących płatne usługi seksualne. Analizie poddano ogłoszenia z portali towarzyskich dla osób świadczących płatne usługi seksualne, których odbiorcami są kobiety jak i mężczyźni ...

  • Wynagrodzenia w województwie podlaskim w 2017 roku

    Wynagrodzenia w województwie podlaskim w 2017 roku

    Spośród 2 348 pracowników z województwa podlaskiego, wynagrodzenie 50% mieściło się w granicach od 2 650 do 4 700 PLN brutto miesięcznie.

  • Praca sezonowa dla Ukraińców. TOP5

    Praca sezonowa dla Ukraińców. TOP5

    Personnel Service przedstawia prace sezonowe, które cieszą się szczególnym powodzeniem wśród pracowników z Ukrainy. W pierwszej piątce: zbiór owoców, obsługa kelnerska i barmańska, sprzątanie ośrodków turystycznych, pomoc w kuchni ...