PracaOferty pracy Jastrzębie-Zdrój › Partner ds. Sprzedaży RUCH

Kto szuka:

RUCH S.A.

Stanowisko:

Partner ds. Sprzedaży RUCH

Jastrzębie-Zdrój, Czechowice-Dziedzice, Tychy, Rybnik, Lędziny, Bieruń, Chorzów , Lubomia, Mysłowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dlatego, jeśli możesz pochwalić się:

  • Smykałką do handlu,
  • Uczciwością i odpowiedzialnością,
  • Komunikatywnością i otwartością,
  • Motywacją do pracy i ambicją w dążeniu do celu,
  • Gotowością do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

My zaoferujemy Ci:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe, prowizyjne i premiowe,
  • Pokrycie kosztów za w pełni wyposażony i zatowarowany Punkt Sprzedaży,
  • Bieżące wsparcie Kierownika Sprzedaży i pakiet szkoleń,
  • Umowę Agencyjną opartą na prowadzeniu działalności gospodarczej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

A Twoim zadaniem będzie:

  • Aktywna sprzedaż i obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • Obsługa kasy fiskalnej,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i prawidłową ekspozycję towarów,
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-16

do końca oferty: 34 dni

pracodawca: RUCH S.A.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

    Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

    Zanim pracodawca zechce powierzyć pracę Ukraińcowi, powinien upewnić się, że cudzoziemiec przebywa na terenie Polski legalnie oraz posiada prawo do wykonywania pracy.

  • Zarobki w HR, czyli 1700 zł podwyżki

    Zarobki w HR, czyli 1700 zł podwyżki

    Wynagrodzenia w naszym kraju sukcesywnie rosną. Jeśli jednak przyjrzeć się pensjom oferowanym w poszczególnych branżach, to w oczy rzuci się wyraźnie jedna rzecz - zarobki w IT. Okazuje się jednak, że powodów do narzekań nie powinni ...

  • Dress code, czyli indywidualizm i wygoda

    Dress code, czyli indywidualizm i wygoda

    Ciasno zawiązany krawat, dopasowana marynarka i spódnica za kolano. Lato w pełni, na zewnątrz upał, a niektórzy pracownicy muszą przeżywać prawdziwe katusze, męcząc się w służbowych uniformach. I wprawdzie niezaprzeczalnie wygląd ...

  • RODO rzuci nowe światło na rekrutację pracowników?

    RODO rzuci nowe światło na rekrutację pracowników?

    Na wdrożenie przepisów Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) pozostało zaledwie 7 miesięcy. Zakres zmian, jakie wniesie obowiązek podporządkowania się unijnemu porządkowi, znany jest już od 13 września br., kiedy to resort ...

  • Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Czy czujemy się lepiej, gdy znajdujemy wytłumaczenie dla swoich porażek? Czy to skuteczna metoda budowania pewności siebie w relacjach zawodowych? – wyjaśnia prof. Dariusz Doliński, psycholog społeczny z Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu.