PracaOferty pracy Sosnowiec › Operator linii formierskiej – praca w nowoczesnej odlewni

Kto szuka:

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator linii formierskiej – praca w nowoczesnej odlewni

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Mysłowice, Sławków, Myszków, Zawiercie, Łazy, Poręba

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • Kontrola wizualna odlewów oraz ich oczyszczanie
  • Wypełnianie planów produkcyjnych

Jedyne czego oczekujemy to:

  • Chęci i motywacji do pracy
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle ciężkim, na hucie lub w branży budowlanej

Dołącz do Nas a zyskasz:

  • Możliwość szybkiego przejścia pod firmę klienta
  • Pracę w Dąbrowie Górniczej z darmowym transportem!
  • Atrakcyjne premie - NAWET DO 1000 zł
  • DARMOWY TRANSPORT do pracy i z pracy (z okolic: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Jaworzna, Mysłowic, Olkusza, Sławkowa, Myszkowa, Koziegłów i wiele innych!)
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Ubezpieczenie PZU
  • Kartę sportową
  • Paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • Pakiet poleceń - pracując z nami możesz polecać znajomych - nawet do 1500zł za osobę, która podejmie pracę!

ZADZWOŃ: 723 190 103
NAPISZ SMS: praca Dąbrowa - oddzwonimy
WYŚLIJ CV: dabrowa.gornicza@adecco.pl

Numer referencyjny: 2018/04/BRO

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-14

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia pracowników fizycznych w 2017 roku

    Wynagrodzenia pracowników fizycznych w 2017 roku

    Niniejszy artykuł powstał na podstawie Raportu płacowego Sedlak & Sedlak 2017. W tegorocznym raporcie na szczeblu pracowników fizycznych wyszczególniliśmy 89 różnych stanowisk pracy, na których zatrudnionych było 131 752 pracowników.

  • Jak zostać wolontariuszem?

    Jak zostać wolontariuszem?

    Wolontariat to nie tylko sposób na pomoc najbardziej potrzebującym czy wspieranie inicjatyw społecznych, ale również sposób na poznanie świata i zdobycie doświadczenia zawodowego. 5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To ...

  • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych pełniących funkcję w kilku spółkach

    Wynagrodzenia członków rad nadzorczych pełniących funkcję w kilku spółkach

    Przyglądając się jednak dokładniej danym można zauważyć, że część osób nadzorujących pełni funkcje nie w jednej, a kilku spółkach, a co za tym idzie pobiera wynagrodzenie z kilku źródeł. Czy to im się opłaca?

  • 7 korzyści legalnej pracy

    7 korzyści legalnej pracy

    Legalna praca się opłaca. Jest dla zatrudnionego nie tylko gwarancją comiesięcznego wynagrodzenia, ale również systematycznego zbierania kapitału na emeryturę. Osoba zatrudniona "na biało" ma również prawo do bezpłatnej służby zdrowia, ...

  • Wysokie zarobki w SSC/BPO? Jeśli znasz języki obce

    Wysokie zarobki w SSC/BPO? Jeśli znasz języki obce

    Nie od dzisiaj wiadomo, że znajomość języków obcych zwiększa szanse na rynku pracy. Potwierdzeniem tego może być chociażby analiza ogłoszeń o pracę publikowanych przez sektor SSC/BPO, z których właściwie wszystkie zawierają wymóg ...