eGospodarka.pl
wiadomość od św. Mikołaja

PracaOferty pracy Dąbrowa Górnicza k Katowice › Kierowca C+E autotransportera 4000-4500 zł +delegacja 200zł/doba

Kto szuka:

Blg AutoTerminal Gdańsk Sp. z o.o.

Kierowca C+E autotransportera 4000-4500 zł +delegacja 200zł/doba

Lokalizacja:

Dąbrowa Górnicza k Katowice, Sosnowiec, Mysłowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

BLG ATUOTERMINAL GDAŃSK SP. Z O.O.

www.blg.com.pl

Zatrudni kierowców C+E na pojazdy typu "autoransporter". Praca Kraj + Unia Europejska (załadunek Polska,Słowacja , Czechy rozładunek Niemcy, Holandia, Hiszpania, Słowenia, Włochy i powrót do kraju).

Wymagane:

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych ( możliwość przyuczenia )
  • karta kierowcy, niekaralność.

Kandydatom oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet socjalny i medyczny
  • Ciekawą, stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Praca zgodnie z przepisami regulującymi czas pracy kierowcy.

Pensja podstawowa 4 000,00 zł-4 500,00 zł + delegacja200 zł/doba

Preferujemy osoby z okolic Dąbrowy Górniczej.

Kontakt i wszystkie zapytania w sprawie oferty proszę kierować pod numer 664182575

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-12-05

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Blg AutoTerminal Gdańsk Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • Poniedziałek, czyli czas na wniosek o emeryturę

    Poniedziałek, czyli czas na wniosek o emeryturę

    Statystyki prowadzone przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych dowodzą, że dniem, w którym Polacy najczęściej decydują się złożyć wniosek o emeryturę jest poniedziałek. Taka tendencja utrzymuje się już od wielu miesięcy. Czy to ...

  • Wyzwania pracownika contact i call center

    Wyzwania pracownika contact i call center

    Jak powinien być pracownik zatrudniony w telefonicznej obsłudze klienta? Z badania, które Ipsos zrealizował dla firmy Wonga wynika, że w cenie jest przede wszystkim konsekwencja, ale także uprzejmość oraz stanowczość. Badani wskazują ...

  • Wiosenne przesilenie, stres pourlopowy. Jak znaleźć motywację do pracy?

    Wiosenne przesilenie, stres pourlopowy. Jak znaleźć motywację do pracy?

    Piękna pogoda, rozmowy o wyjazdach, zdjęcia znajomych z wczasów wrzucane na Facebooka – to wszystko dekoncentruje i obniża efektywność w pracy. Jest jednak kilka sposobów, aby przetrwać ten najtrudniejszy czas.

  • Wynagrodzenia pracowników fizycznych w 2017 roku

    Wynagrodzenia pracowników fizycznych w 2017 roku

    Niniejszy artykuł powstał na podstawie Raportu płacowego Sedlak & Sedlak 2017. W tegorocznym raporcie na szczeblu pracowników fizycznych wyszczególniliśmy 89 różnych stanowisk pracy, na których zatrudnionych było 131 752 pracowników.

  • Wynagrodzenia w Trójmieście w 2017 roku

    Wynagrodzenia w Trójmieście w 2017 roku

    Niniejszy artykuł stanowi podsumowanie raportu „Wynagrodzenia w Trójmieście w 2017 roku” wydanego przez Sedlak & Sedlak. Raport powstał w oparciu o Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń. Uwzględniono w nim dane o płacach 5 790 osób ...