eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Mysłowice › Doradca Klienta

Kto szuka:

eurobank

Stanowisko:

Doradca Klienta

Mysłowice, Katowice, Pszczyna, Ruda Śląska, Sosnowiec, Zabrze

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Twoja praca będzie polegała na aktywnej sprzedaży naszych produktów w oparciu o założone cele oraz zapewnieniu najwyższej jakości obsługi klienta.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Pytanie brzmi, czy #MASZTOCOŚ?
  • jesteś śmiały i odważany, a kontakt z Klientem to Twoja pasja
  • adrenalina związana ze sprzedażą pozytywnie napędza Cię do działania
  • lubisz odwzajemniać uśmiech drugiej osoby
  • dobry klimat w pracy jest dla Ciebie ważny
  • masz motywację do osiągania wysokich wyników
  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych będzie dla nas dużym atutem

Firma oferuje:

Zobacz, co zyskasz w zamian:
  • możliwość rozwoju w zakresie sprzedaży produktów bankowych
  • pracę w zgranym zespole młodych ludzi, którzy naprawdę się lubią
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego (aż 60% naszych Managerów zaczynało jako Doradca Klienta)
  • atrakcyjne konkursy sprzedażowe i programy rozwojowe
  • szkolenia sprzedażowe, produktowe i rozwojowe
Dodatkowo oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie grupowe
  • preferencyjną ofertę produktów bankowych
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie dla dzieci, do wypoczynku i świąt)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-12

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: eurobank

branże: Bankowość / Leasing
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • 7 filmów, które zmotywują do pracy

    7 filmów, które zmotywują do pracy

    Na zawodową chandrę najlepsze jest dobre kino. Filmy skłaniają do refleksji i motywują do działania w pracy. Oto lista obowiązkowa.

  • Praca online. Oto popularne e-zawody

    Praca online. Oto popularne e-zawody

    Polacy coraz częściej robią zakupy przez internet , wybierają wczasy i konsultują dietę. Zmiany stylu życia tworzą coraz większe możliwości na rynku pracy. Oto popularne e-zawody.

  • Przeciętne wynagrodzenie V 2018

    Przeciętne wynagrodzenie V 2018

    Główny Urząd Statystyczny poinformował właśnie, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło w maju 2018 r. 4696,59 zł. To niemal 143 zł mniej niż zarobiliśmy miesiąc wcześniej, ale o 7,0 proc. więcej ...

  • Praca na zwolnieniu lekarskim - czy jest dopuszczalna?

    Praca na zwolnieniu lekarskim - czy jest dopuszczalna?

    Bywają sytuacje, w których podczas zwolnienia lekarskiego nie da się uniknąć podpisywania dokumentów firmowych, wykonywania służbowych przelewów, czy też innych tego typu prac. Nawet bez wychodzenia z domu, czynności takie można ...

  • Mają krocie, a chcą więcej. Na jakie zarobki liczy programista?

    Mają krocie, a chcą więcej. Na jakie zarobki liczy programista?

    Ile zarabia programista? Jak wynika z danych opublikowanych przez No Fluff Jobs przeciętnemu przedstawicielowi tej profesji żyje się co najmniej dobrze. I wprawdzie początki mogą być dość trudne i opłacane zdecydowanie mniej sowicie, to ...