PracaOferty pracy Skarżysko-Kamienna › PRACOWNIK PRODUKCJI PŁYT DROGOWYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI PŁYT DROGOWYCH

Lokalizacja:

Skarżysko-Kamienna

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/19/1486

Obowiązki:

-produkcja betonowych płyt drogowych

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziana umiejętność podstawowaego spawania

Miejsce pracy: Prezydenta RP Ignacego Mościckiego 9, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-10-24

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Mediana wynagrodzeń analityków biznesowych w Warszawie w 2018 roku wyniosła 8 000 PLN. 25% analityków zarabia powyżej 11 000 PLN, a 25% poniżej 6 300 PLN. Dla porównaniu, mediana ogólnopolska dla tego stanowiska wyniosła 7 200 PLN.

  • Czy wynagrodzenia w 2019 roku wzrosną?

    Czy wynagrodzenia w 2019 roku wzrosną?

    Chociaż według większości prognoz gospodarczych, tempo wzrostu PKB w Polsce w 2019 roku ma spowolnić, to przewidywany wzrost płac będzie jednym z najwyższych w całej Unii Europejskiej. Wysoki wzrost wynagrodzeń w dużej mierze wynikać ...

  • Przeciętne wynagrodzenie I 2019

    Przeciętne wynagrodzenie I 2019

    W pierwszym miesiącu roku średnia krajowa spadła. Główny Urząd Statystyczny poinformował, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w styczniu 2019 roku wyniosło 4931,80 zł. To ponad 343 złote mniej niż w ...

  • Wynagrodzenia osób z wykształceniem wyższym w pierwszym roku pracy 2018

    Wynagrodzenia osób z wykształceniem wyższym w pierwszym roku pracy 2018

    W niniejszym artykule przedstawione zostały wynagrodzenia osób z wykształceniem wyższym, których łączny staż pracy w 2018 roku nie przekraczał jednego roku.

  • Wynagrodzenia kobiet przed 40. rokiem życia w 2018 roku

    Wynagrodzenia kobiet przed 40. rokiem życia w 2018 roku

    W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) w 2018 roku wzięło udział 101 860 osób. Z czego 43 390 respondentów to kobiety, natomiast 58 470 to mężczyźni. Mediana wynagrodzeń kobiet biorących udział w badaniu wynosiła 4 000 PLN brutto, z ...