eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Poznań › Web Content Publisher with Fluent English

Kto szuka:

HAYS Sales & Marketing

Stanowisko:

Web Content Publisher with Fluent English

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Web Content Publisher with Fluent English
Poznań
NR REF.: 1122137

Twoja następna firma
Dla naszego klienta, globalnej firmy inwestycyjnej poszukujemy osoby, która dołączy do międzynarodowego zespołu Marketingu na stanowisko Web Content Publisher.

Twoje następne stanowisko
Poszukujemy osoby, która chciałaby stać się częścią międzynarodowego projektu, gdzie będzie odpowiedzialna za proces migracji portali na responsywny layout, monitorowanie i dokumentacja postępów projektu oraz zmian. Monitorowanie wymagań projektowych, testowanie portali responsywnych w oparciu o wytyczne klientów. Ponadto komunikowanie i bliska współpraca między zespołami developerskimi, marketingowymi i technicznymi.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Idealny kandydat to osoba posiadająca doświadczenie związane z zarządzaniem treścią portali internetowych oraz w kontakcie z klientem przy pracy nad stronami www. Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, komunikatywności oraz umiejętności pracy w grupie. Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o technologie takie jak np. HTML, CSS, Bootstrap, JavaScript jak również znajomość zasad projektowania stron responsywnych będzie traktowana jako atut.

Co zyskujesz?
Oferujemy zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę z możliwością współpracy długofalowej, atrakcyjne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną oraz kartę Multisport). Możliwość wzięcia udziału w prestiżowym, międzynarodowym projekcie oraz pogłębiania wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Co powinieneś zrobić? Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Kontakt do pracodawcy:

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pracodawcą lub wysłać swoje CV »
Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-05-20

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: HAYS Sales & Marketing

branże: Marketing / Reklama / PR

aplikuj

Praca - wiadomości i porady

 • Zarobki Polaków w UE najwyższe w historii

  Zarobki Polaków w UE najwyższe w historii

  Średnie miesięczne zarobki Polaka zatrudnionego w jednym z państw UE sięgnęły w minionym roku 7 705 zł (+10% rdr) - czytamy w raporcie autorstwa Grupy Euro-Tax.pl. To najwyższy poziom z jakim mieliśmy do czynienia od początku naszego ...

 • Jak znaleźć pracę marzeń?

  Jak znaleźć pracę marzeń?

  Zatrudnienie dające satysfakcję, gwarantujące możliwości rozwoju zawodowego, a do tego godziwe wynagrodzenie i liczne benefity to marzenie pokaźnej rzeszy pracowników. Jak znaleźć pracę marzeń? O czym pamiętać, poszukując pracodawcy ...

 • Ile zarabiają najlepsi piłkarze?

  Ile zarabiają najlepsi piłkarze?

  Dlaczego tak wielu chłopców marzy, aby zostać w przyszłości piłkarzem? Wpływać może na to perspektywa sławy i bez wątpienia, wizja niebanalnego wynagrodzenia. A jak naprawdę zarabiają piłkarze? Ile gotowe są zapłacić kluby za ...

 • Wolny 12 listopada: jakie skutki dla pracodawcy i pracownika?

  Wolny 12 listopada: jakie skutki dla pracodawcy i pracownika?

  Ustanowienie 12 listopada 2018 roku dniem wolnym od pracy rodzi konsekwencje dla pracodawców i pracowników. Poniżej przedstawiam skutki, jakie niesie ze sobą ustawa w proponowanym kształcie.

 • Przeciętne wynagrodzenie XII i IV kw. 2018

  Przeciętne wynagrodzenie XII i IV kw. 2018

  Tradycyjnie już ostatni miesiąc roku przyniósł znaczny wzrost średniej krajowej. Przeciętne wynagrodzenie w grudniu 2018 roku wyniosło 5274,95 złotych - poinformował Główny Urząd Statystyczny. To ponad 308 złotych więcej niż w ...