eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

PracaOferty pracy Gdansk › Specjalista ds. Eksportu

Kto szuka:

HAYS Sales & Marketing

Stanowisko:

Specjalista ds. Eksportu

Lokalizacja:

Gdansk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Gdansk
NR REF.: 1132306

Twoja nowa firma

Jest to czołowy europejski producent z branży zabezpieczeń przeciwpożarowych. Firma jest rozpoznawalna i dynamicznie rozwija się na Polskim rynku.

Twoja rola

Specjalista ds. Eksportu będzie odpowiedzialny za rozwój i promocję automatycznych systemów przeciwpożarowych. Zadania na tym stanowisku będą zawierały doradztwo techniczne i aplikacyjne, sporządzanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych z klientami zagranicznymi, aktywna promocja produktów na wskazanych rynkach, nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych oraz utrzymywanie już istniejących relacji z klientami. Na tym stanowisku będziesz mieć realny wpływ na rozwój firmy.

Czego oczekujemy

Szukamy osoby z wyższym wykształceniem w branży technicznej: inżynieria elektroniczna, automatyka, robotyka, elektryka i inne. Konieczna jest biegła znajomość języka angielskiego (w tym język techniczny), umiejętność pracy indywidulanej oraz pracy w zespole oraz otwartość na podróże (delegacje służbowe). Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej, doradztwie technicznym lub sprzedaży produktów HVAC będzie dodatkowym atutem. Jest to stanowisko dla osoby komunikatywnej, dobrze zorganizowanej i gotowej do rozwoju.

Co oferujemy

Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-02-24

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: HAYS Sales & Marketing

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki programistów w Krakowie w 2018 roku

    Zarobki programistów w Krakowie w 2018 roku

    Na jakie wynagrodzenie mogli liczyć programiści szukający pracy w Krakowie? Które języki programowania przynosiły największe zarobki? Odpowiedzi znajdują się w poniższym artykule.

  • Pracujący i wynagrodzenia w gospodarce narodowej w 2018 r.

    Pracujący i wynagrodzenia w gospodarce narodowej w 2018 r.

    Mamy najświeższe informacje odnośnie średniej krajowej i zatrudnienia w gospodarce narodowej. Z danych przekazanych właśnie przez GUS wynika, że przeciętne wynagrodzenie w minionym roku wyniosło 4585,03 zł brutto. Liczba osób pracujących ...

  • Wynagrodzenie pracownika: obowiązki pracodawcy i ewidencja księgowa

    Wynagrodzenie pracownika: obowiązki pracodawcy i ewidencja księgowa

    Wykonywanie pracy zarobkowej może być realizowane w różnorodnych formach prawnych, takich jak umowa o pracę, umowa cywilnoprawna, kontrakt menedżerski, umowa o pracę nakładczą czy tzw. samozatrudnienie i może być zawarta na różne okresy.

  • Korepetycje - ile zarobisz w 2019 roku?

    Korepetycje - ile zarobisz w 2019 roku?

    Obecnie coraz więcej osób decyduje się na naukę bądź doskonalenie swoich umiejętności poprzez korepetycje. Liczba osób udzielających płatnych lekcji ciągle wzrasta, gdyż stanowi to dodatkowy dochód dla osób posiadających odpowiednie ...

  • Marzy Ci się praca w IT? Oto 3 zawody z przyszłością

    Marzy Ci się praca w IT? Oto 3 zawody z przyszłością

    Technologie informatyczne cieszą się dziś ogromną popularnością. Szacunki wskazują, że w branży pracuje już przeszło 450 tys. specjalistów. Co istotne, nie wszyscy z nich są programistami z dyplomem wyższej uczelni. Jeśli i tobie ...