eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Kwidzyn › Doradca Ubezpieczeniowy

Kto szuka:

PZU Życie S.A.

Stanowisko:

Doradca Ubezpieczeniowy

Numer referencyjny:

Z/DU/05/2019

Kwidzyn, Gardeja, Pruszcz Gdański, Malbork, Miłoradz, Sztum, Dzierzgoń, Gdynia, Ustka, Łeba, Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Puck, Sławno, Postomino, Słupsk, Wejherowo, Lębork, Tczew, Darłowo, Żukowo, Bytów, Miastko, Człuchów, Chojnice,  Brusy, Czersk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeżeli czytasz to ogłoszenie, to może oznaczać, że:

  • jesteś zmęczony obecną pracą lub brakuje Ci motywacji do działania,
  • chcesz zmienić godziny pracy, ponieważ obecne Tobie nie odpowiadają,
  • masz zobowiązania finansowe, przez które musisz podejmować kilka prac jednocześnie, kosztem swojego zdrowia i życia prywatnego,
  • w swojej obecnej pracy napotkałeś „szklany sufit” i nie możesz się już dalej rozwijać.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jeżeli odhaczyłeś przynajmniej 3 z powyższych punktów, to dobrze się składa, ponieważ my obecnie szukamy osoby, która:

  • posiada minimum średnie wykształcenie,
  • wie jak sprzedawać, negocjować i pozyskiwać klientów,
  • dobrze odnajduje się w pracy terenowej,
  • jest nastawiona na realizację wyznaczonych celów i osiąganiu wysokich dochodów.

Firma oferuje:

Jeżeli zaprosimy Cię do współpracy, to:

  • gwarantujemy pracę pełną wyzwań,
  • otrzymasz dostęp do rozwoju kompetencji sprzedażowych i możliwej drogi do kariery menedżerskiej,
  • będziesz mógł pracować na bazie naszych klientów,
  • zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy agencyjnej,
  • otrzymasz wynagrodzenie w postaci stałej postawy, prowizji sprzedażowej, premii kwartalnej i pakietu benefitów.

Jeżeli to się pokrywa z Twoimi oczekiwaniami to z chęcią się z Tobą spotkamy!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-05-14

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: PZU Życie S.A.

branże: Bankowość / Leasing
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Ile kosztowały zmiany w zarządach spółek Skarbu Państwa?

    Ile kosztowały zmiany w zarządach spółek Skarbu Państwa?

    Rok 2017 był kolejnym rokiem kadrowej karuzeli w spółkach Skarbu Państwa. Rotacja co prawda znacząco osłabła w stosunku do roku 2016 (30% w 2017 versus 73% w 2016 roku), ale suma przyznanych odpraw nadal była wysoka. W poniższym artykule ...

  • Przeciętne wynagrodzenie w IV kw. 2018

    Przeciętne wynagrodzenie w IV kw. 2018

    Główny Urząd Statystyczny poinformował właśnie, że w ostatnim kwartale 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie w naszym kraju wyniosło 4863,74 zł.

  • Kasjerzy na rynku pracy. Zarobki, rozwój i oczekiwania

    Kasjerzy na rynku pracy. Zarobki, rozwój i oczekiwania

    Kasjerzy to liczna grupa zawodowa i nierzadko pierwsza linia kontaktu klienta z marką. Jaka jest ich sytuacja na rynku pracy? Ile zarabiają? Na jakie benefity pozapłacowe mogą liczyć? Co zwiększa ich szanse na awans i podwyżkę? Odpowiedzi na ...

  • Przeciętne wynagrodzenie XI 2018

    Przeciętne wynagrodzenie XI 2018

    Mamy najświeższe informacje odnośnie średniej krajowej. Przeciętne wynagrodzenie w listopadzie 2018 roku wyniosło 4966,61 zł - poinformował właśnie Główny Urząd Statystyczny. To nieco ponad 45 zł więcej niż w poprzednim miesiącu. W ...

  • 22 listopada czasowe zatrudnienie zmieni się w stałą umowę o pracę

    22 listopada czasowe zatrudnienie zmieni się w stałą umowę o pracę

    Już 22 listopada 2018 roku czeka nas zmiana w prawie pracy. Według niej niektóre umowy o pracę zawarte na czas określony automatycznie przekształcą się w umowy stałe, czyli na czas nieokreślony.