eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Kleosin › WYKRAWACZ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

WYKRAWACZ

Lokalizacja:

Kleosin

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/19/2979

Obowiązki:

x

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy: Leśna 4, 16-001 Kleosin, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-09-02

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Przeciętne wynagrodzenie w IV kw. 2018

    Przeciętne wynagrodzenie w IV kw. 2018

    Główny Urząd Statystyczny poinformował właśnie, że w ostatnim kwartale 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie w naszym kraju wyniosło 4863,74 zł.

  • Pierwsza praca: zarobki na start nie muszą być niskie

    Pierwsza praca: zarobki na start nie muszą być niskie

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć początkujący specjaliści? Rozpiętość pensji oferowanych "na start" na Mazowszu, w Małopolsce i na Dolnym Śląsku jest spora. Na najwyższe zarobki, rzędu nawet 5 700 zł brutto, mogą liczyć ...

  • Tester oprogramowania - zarobki w 2018 roku

    Tester oprogramowania - zarobki w 2018 roku

    Testerzy w branży IT to grupa pracowników odpowiadająca za sprawdzenie i zapewnienie jakości dostarczanego oprogramowania. Weryfikują czy oprogramowanie jest zgodne z założeniami zanim trafi ono do klienta.

  • Które certyfikaty IT gwarantują wysokie zarobki?

    Które certyfikaty IT gwarantują wysokie zarobki?

    Na temat certyfikatów IT spotkać można różne opinie. Na pewno stanowią one potwierdzenie posiadanej wiedzy co jest pomocne przy awansie na kolejne szczeble kariery czy przy szukaniu nowego miejsca pracy. Z drugiej strony osoby z branży ...

  • Płaca minimalna powinna wzrosnąć do 2500 zł brutto

    Płaca minimalna powinna wzrosnąć do 2500 zł brutto

    Do 2020 roku płaca minimalna powinna osiągnąć poziom 2500 zł brutto - uważa Federacja Przedsiębiorców Polskich. Jeśli zastosować metodykę identyczną do wykorzystywanej w rządowej ocenie skutków rozporządzeń dotyczących wysokości ...