eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Windykator Terenowy

Kto szuka:

Suisse Légiste Sp. z o.o.

Stanowisko:

Windykator Terenowy

Lokalizacja:

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • osobisty kontakt z dłużnikami na powierzonym terenie, głównie w celu weryfikacji i aktualizacji danych teleadresowych
  • monitorowanie nieterminowych płatności
  • negocjacje warunków spłaty zadłużenia
  • pozyskiwanie informacji o dłużnikach
  • wyjaśnianie oraz analizowanie przyczyn opóźnień w zakresie płatności oraz ustalenie kondycji finansowej dłużnika
  • zarządzanie powierzonym portfelem klientów
  • bieżące raportowanie wykonanych czynności windykacyjnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od idealnego Kandydata oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy związanej z windykacją terenową – warunek konieczny
  • posiadania ważnego prawa jazdy kat. B oraz samochodu osobowego
  • posiadanie niezbędnych narzędzi do pacy (laptop/telefon)
  • sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • zorientowania na wynik oraz realizację wyznaczonych celów
  • zdolności negocjacyjnych
  • elastyczności oraz opanowania w relacjach z trudnymi klientami
  • dyspozycyjności
  • gotowości do odbywania podróży służbowych
  • bardzo dobrej organizacja pracy i samodzielności

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny)
  • elastyczną formę zatrudnienia
  • narzędzia do pracy po okresie próbnym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i udział w szkoleniach
  • pracę w uznanej firmie windykacyjnej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Asystent - Pracownik biurowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Murarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-02-17

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: Suisse Légiste Sp. z o.o.

branże: Bankowość / Leasing
Sprzedaż
Prawo

Praca - wiadomości i porady

  • Jak zapewnić sobie lepsze warunki pracy?

    Jak zapewnić sobie lepsze warunki pracy?

    Nieustanny rozwój wielu sektorów rynku oraz zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników spowodowało, iż pracodawcy muszą się postarać aby zrekrutować oraz utrzymać w firmie najlepszych pracowników. Dzisiejsza sytuacja na rynku pracy ...

  • Nagana, upomnienie, kara pieniężna. Co warto wiedzieć o karach pracowniczych?

    Nagana, upomnienie, kara pieniężna. Co warto wiedzieć o karach pracowniczych?

    Kara nagany i upomnienia uregulowana jest w Kodeksie pracy. Pracodawca może nałożyć na pracownika jedną z tych kar w sytuacji, gdy pracownik nie przestrzega ustalonej organizacji i porządku w procesie pracy, przepisów BHP i p.poż., a także ...

  • Przeciętne wynagrodzenie V 2016

    Przeciętne wynagrodzenie V 2016

    Znane są już dane na temat przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia uzyskiwanego w sektorze przedsiębiorstw w piątym miesiącu bieżącego roku. Jak poinformował GUS, majowa pensja sięgała 4166,28 zł, a więc była ponad 147 zł niższa od ...

  • Czas pracy ma być jeszcze bardziej elastyczny dla rodziców

    Czas pracy ma być jeszcze bardziej elastyczny dla rodziców

    W uchwale Rady Ministrów z 20 grudnia 2016 r. w sprawie kompleksowego programu wsparcia dla rodzin "Za życiem", znalazły się również rekomendacje legislacyjne dotyczące korzystania przez pracujących rodziców z elastycznego czasu pracy.

  • Zatrudnienie cudzoziemca w Polsce: jak to zrobić dobrze?

    Zatrudnienie cudzoziemca w Polsce: jak to zrobić dobrze?

    Mimo że polscy przedsiębiorcy wydają się już być obeznani z procedurą zatrudniania cudzoziemców w Polsce, to nadal wielu potencjalnych pracodawców ma wątpliwości, jak to zrobić prawidłowo.