Gi Group Poland S.A.
Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Gorzyce

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio do Klienta
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia + premia
  • Pakiet benefitów ( posiłki regeneracyjne, pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych)

Zadania:

  • Zabudowa/wybudowa i eksploatacja młotów, pras, pras okrojczych
  • Współudział w prowadzeniu procesu kucia
  • Prowadzenie procesu nagrzewania wsadu i okrawania
  • Znakowanie produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego- mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, urządzeń dźwigowych- mile widziane
  • Chęć do pracy i nauki

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi