PracaOferty pracy › Technical Support Associate with Swedish

Kto szuka:

Convergys

Stanowisko:

Technical Support Associate with Swedish

Lokalizacja:

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Technical Support Professional role is to help Swedish speaking customers to solve technical problems. The employees help users, mainly on phone, to maintain of purchased equipment or/and network connections.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Candidate profile:
  • very good knowledge of Swedish language
  • basic knowledge of English language
  • good computer skills
  • ability to think analytically
  • excellent communication skills

Firma oferuje:

Offer:
  • permanent employment contract
  • competitive salary
  • relocation package
  • working hours 9-18 from Monday to Friday
  • IT and soft skills trainings
  • social benefits (private medical care, team building events, group insurance program, sports and leisure program)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-05-24

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Convergys

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Praca tymczasowa. Już za chwilę odczujemy zmiany w prawie

    Praca tymczasowa. Już za chwilę odczujemy zmiany w prawie

    24 stycznia 2017 r. Rada Ministrów przyjęła zmiany w przepisach dotyczących pracy tymczasowej. Część nowych regulacji zaczęła obowiązywać już 1 czerwca br. Celem ustawodawcy było m.in. wzmocnienie ochrony pracowników tymczasowych, ale ...

  • Jaki dress code obowiązuje na rozmowie kwalifikacyjnej?

    Jaki dress code obowiązuje na rozmowie kwalifikacyjnej?

    Rozmowa kwalifikacyjna decyduje o naszym być lub nie być w danej firmie. Liczy się zatem to, jak zostaniemy odebrani przez rekrutera, co napiszemy w CV i w jakim świetle się przedstawimy. Na ile ważny jest w tym wszystkim ubiór? Odpowiedni ...

  • Wynagrodzenia magistrów inżynierów w 2017 roku

    Wynagrodzenia magistrów inżynierów w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń magistrów inżynierów w 2017 roku była o 1 145 PLN wyższa od zarobków magistrów i wyniosła 5 645 PLN. Co czwarty pracownik z tytułem magistra inżyniera zarabiał 8 500 PLN i więcej.

  • Wynagrodzenia w instytucjach publicznych w 2016 roku

    Wynagrodzenia w instytucjach publicznych w 2016 roku

    W Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w całym 2016 roku wynagrodzenia wyniosły 2 242 989 tys. PLN, w Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa 557 470 tys. PLN, a w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego 311 219 tys. PLN.

  • Większe prawa pracownika. Prezydencki projekt ustawy

    Większe prawa pracownika. Prezydencki projekt ustawy

    2 czerwca 2017 r. do Sejmu RP wpłynął prezydencki projekt ustawy o zmianie ustawy – Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw. Inicjatywa ustawodawcza Prezydenta ma na celu wprowadzenie zmian ułatwiających pracownikom realizację uprawnień ...