eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Specjalista ds. wsparcia technicznego

Kto szuka:

Headhunters Sp. z o.o.Oddział Katowice

Stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia technicznego

Lokalizacja:

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Konfiguracja, instalacja oraz nadzór nad poprawnością działania komputerów stacjonarnych/laptopów,
  • oprogramowania oraz sprzętu peryferyjnego.
  • Konfiguracja i nadzór nad poprawnością działania infrastruktury sieciowej, serwerowej, Active
  • Directory, usług drukowania oraz środowiska sprzętowego
  • Wsparcie w obszarze systemu Microsoft: Office 2013/2016, Windows 7/10, SfB &IE
  • Konfiguracja oraz wsparcie urządzeń mobilnych z systemami Android, IOS oraz Windows Mobile
  • Instalowanie i konfigurowanie sieci bezprzewodowych, LAN, WAN
  • Udzielanie wsparcia technicznego użytkownikom lokalnym i zdalnym
  •  Konfiguracja i nadzór nad kopiami zapasowymi systemów oraz ich odtwarzania w przypadku awarii
  • Dokumentowanie wszystkich zgłoszeń/wezwań serwisowych dla zapewnienia danych do oceny
  • wydajności/stanu systemów IT
  • Praca zgodna z globalnymi standardami i procedurami IT

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość serwerowych i klienckich systemów operacyjnych Microsoft
  • Znajomość technologii Cisco
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Pracę w rozwijającym się dynamicznie zespole

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
natalia.brzozowiec@agencja-headhunters.eu
tel. 609 690 976

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-09-14

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Headhunters Sp. z o.o.Oddział Katowice

branże: Sprzedaż
Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • Ostatni dzwonek na udzielenie zaległego urlopu

    Ostatni dzwonek na udzielenie zaległego urlopu

    Pracodawco, do 30 września należy udzielić pracownikowi zaległego urlopu wypoczynkowego z 2015 r. W tym roku 30 września przypada w piątek i w tym dniu pracownicy powinni najpóźniej rozpocząć korzystanie z zaległych urlopów. Pracownik ...

  • Zaakceptować awans bez podwyżki?

    Zaakceptować awans bez podwyżki?

    Gratulacje! Awansowałeś. Dostajesz wyższe stanowisko, więcej obowiązków i więcej pracy, ale nie możemy zapłacić ci ani grosza więcej. I co ty na to?

  • Znajomość języków obcych: fakty i mity

    Znajomość języków obcych: fakty i mity

    Czy do znalezienia naprawdę dobrej pracy konieczna jest znajomość minimum dwóch języków obcych? Zdecydowanie nie. Warto jednak pamiętać, że przecząca odpowiedź na tak postawione pytanie nie oznacza, że można osiąść na laurach, a ...

  • Wynagrodzenia pracowników szeregowych w 2016 roku

    Wynagrodzenia pracowników szeregowych w 2016 roku

    Mediana wynagrodzeń pracowników szeregowych wyniosła 2 650 PLN brutto miesięcznie – wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak w 2016 roku.

  • O to pytają na rozmowie o pracę. Zobacz, jak odpowiedzieć

    O to pytają na rozmowie o pracę. Zobacz, jak odpowiedzieć

    Pytania o wady i zalety, motywację do pracy w danej firmie czy o powód rezygnacji z obecnego miejsca zatrudnienia stale powtarzają się na rozmowach kwalifikacyjnych. Mimo to, wielu kandydatów wciąż nie wie jak dobrze na nie odpowiadać. Oto 8 ...