eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Izbicko › OPERATOR KOPARKI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPERATOR KOPARKI

Lokalizacja:

Izbicko

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/19/0789

Obowiązki:

Praca wg. zleceń.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Wymagania pożądane:

Umiejętności i uprawnienia:

  • operator koparki jednonaczyniowej- klasa III (o masie całkowitej do 25 ton)

Miejsce pracy: STAWOWA 41, 47-180 Izbicko, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.gabart.eu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-08-03

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki kobiet wciąż niższe. Jak to zmienić?

    Zarobki kobiet wciąż niższe. Jak to zmienić?

    Bardzo prawdopodobne, że w firmie, w której pracujesz kobiety zarabiają mniej niż mężczyźni. Mimo wieloletnich wysiłków na rzecz zrównania wynagrodzenia kobiet i mężczyzn (por. Eurofound, 2010), różnice pomiędzy wynagrodzeniem ...

  • Atrakcyjny kandydat planuje rozwój zawodowy

    Atrakcyjny kandydat planuje rozwój zawodowy

    Zmiany na rynku pracy odbywają się w sposób dynamiczny, związane jest to nie tylko z nowymi technologiami, globalizacją czy konkurencją, ale także z mobilnością. Jeśli zależy nam, aby się na nim utrzymać, a także być „atrakcyjnym” ...

  • Wniosek o urlop e-mailem?

    Wniosek o urlop e-mailem?

    Czy wniosek urlopowy złożony e-mailem musi być opatrzony podpisem elektronicznym? A jeśli są przypadki, że nie, to jakie?

  • Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Mediana wynagrodzeń analityków biznesowych w Warszawie w 2018 roku wyniosła 8 000 PLN. 25% analityków zarabia powyżej 11 000 PLN, a 25% poniżej 6 300 PLN. Dla porównaniu, mediana ogólnopolska dla tego stanowiska wyniosła 7 200 PLN.

  • Czy wynagrodzenia w 2019 roku wzrosną?

    Czy wynagrodzenia w 2019 roku wzrosną?

    Chociaż według większości prognoz gospodarczych, tempo wzrostu PKB w Polsce w 2019 roku ma spowolnić, to przewidywany wzrost płac będzie jednym z najwyższych w całej Unii Europejskiej. Wysoki wzrost wynagrodzeń w dużej mierze wynikać ...