eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Asystent Projektanta

Kto szuka:

Headhunters Sp. z o.o.Oddział Katowice

Stanowisko:

Asystent Projektanta

Lokalizacja:

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Opracowywanie projektów technologii związanej z konstrukcjami stalowymi
  • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych
  • Bezpośrednie doradztwo techniczne na budowach
  • Bezpośredni kontakt z Klientem w sprawach związanych z opracowaniem poprawnej oferty technicznej
  • Współpraca z działem handlowym i logistyki w zakresie przygotowywania ofert

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie wyższe budowlane (preferowane kierunki konstrukcyjne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu AutoCad i programów obliczeniowych (Robot)
  • Komunikatywność, dokładność

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Pracę w rozwijającym się dynamicznie zespole

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
natalia.brzozowiec@agencja-headhunters.eu
tel. 609 690 976
Prosimy o wpisanie w temacie nazwy stanowiska.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-09-14

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Headhunters Sp. z o.o.Oddział Katowice

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

  • Handlowiec na rynku pracy. Ile zarabia? Na co może liczyć?

    Handlowiec na rynku pracy. Ile zarabia? Na co może liczyć?

    Handlowiec to jeden ze specjalistów, który w obecnych realiach nie musi narzekać na brak ofert pracy. Potwierdzeniem tego mogą być statystyki prowadzone przez Pracuj.pl, z których wynika, ze ogłoszenia skierowane do specjalistów od handlu i ...

  • Jakie oferty pracy na Boże Narodzenie?

    Jakie oferty pracy na Boże Narodzenie?

    Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a handel już zaciera ręce w oczekiwaniu na wzrost słupków sprzedaży. Okres przedświąteczny to tradycyjnie również czas zwiększonej liczby ofert pracy dorywczej. Gdzie można znaleźć pracę? ...

  • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2016 roku

    Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2016 roku

    W tegorocznej edycji raportu przeanalizowaliśmy wynagrodzenie 1 464 członków rad nadzorczych z 354 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  • 7 elementów oferty pracy, które możesz negocjować

    7 elementów oferty pracy, które możesz negocjować

    Sztuka negocjacji to skuteczne oręże w walce o satysfakcjonujące warunki pracy. Przeważnie wykorzystujemy ją w czasie rozmów o wynagrodzeniu, ale warto pamiętać, że zastosowanie znajduje również w dyskusji nad innymi kwestiami związanymi ...

  • Zaakceptować awans bez podwyżki?

    Zaakceptować awans bez podwyżki?

    Gratulacje! Awansowałeś. Dostajesz wyższe stanowisko, więcej obowiązków i więcej pracy, ale nie możemy zapłacić ci ani grosza więcej. I co ty na to?