eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Opole › Starszy inspektor

Kto szuka:

Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu

Stanowisko:

Starszy inspektor

Numer referencyjny:

27088

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warunki pracy

1. Narzędzia pracy: standardowy zestaw komputerowy.
2. Warunki architektoniczne budynku Urzędu: drzwi odpowiedniej szerokości, winda, toalety i podnośnik dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Realizowanie zadań z zakresu organizacji pracy Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia;
  • Realizowanie zadań w zakresie spraw dotyczących zakładu pracy chronionej i zakładu aktywności zawodowej;
  • Realizowanie zadań związanych z wpisem do rejestru ośrodków i organizatorów turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych;
  • Uczestnictwo w kontrolach prowadzonych w ramach realizowanych przez Oddział Pracy zadań;
  • Realizowanie zadań związanych ze sprawozdawczością, statystyką i przekazywaniem informacji o realizacji zadań;

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • Znajomość ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy i rozporządzeń wykonawczych;
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej;
  • Znajomość ustawy o wojewodzie i administracji rządowej w województwie;
  • Znajomość ustawy o kontroli w administracji;
  • Znajomość ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób oraz rozporządzeń wykonawczych;
  • Znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego;
  • Znajomość ustawy o zatrudnieniu socjalnym;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy praca
    POPRZEDNIA OFERTA Specjalista Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Starszy specjalista

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2018-05-16

    do końca oferty: 5 dni

    pracodawca: Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu

    branże: Administracja publiczna

    Praca - wiadomości i porady

    • 6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

      6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

      Uśmiechasz się do „wybrańców”, a resztę traktujesz wyniośle? To pierwszy krok do tego, aby zespół nie chciał z tobą pracować. Według badaczy to też prosta droga, aby zostać nielubianym agresorem.

    • Jaki maksymalny termin wypłaty wynagrodzenia?

      Jaki maksymalny termin wypłaty wynagrodzenia?

      Termin wypłaty wynagrodzenia nie może być dowolny. Wynagrodzenie za pracę jest świadczeniem periodycznym. Okresowy jego charakter pozostaje w związku z ciągłym charakterem zobowiązania pracownika do świadczenia pracy. Termin wypłaty ...

    • 6 sposobów, aby praca w nocy była efektywna

      6 sposobów, aby praca w nocy była efektywna

      Nocna zmiana, druga praca, ważny projekt – przyczyn, dla których pracujemy w nocy, jest wiele. Jest kilka sposobów, aby ta praca była bardziej efektywna.

    • Wydłużenie okresu wypowiedzenia umowy o pracę

      Wydłużenie okresu wypowiedzenia umowy o pracę

      Okresy wypowiedzenia umowy o pracę zostały określone w przepisach kodeksu pracy. W orzecznictwie przyjmuje się, że wskazane w kodeksie pracy okresy wypowiedzenia mają charakter okresów minimalnych. Żaden przepis nie zakazuje przedłużania ...

    • Rekrutacja: dyskryminacja z powodu zbyt wysokich kwalifikacji

      Rekrutacja: dyskryminacja z powodu zbyt wysokich kwalifikacji

      Prezentowanie w CV zdobytego wykształcenia, umiejętności i kwalifikacji od jak najlepszej strony, a czasem nawet ponad ich rzeczywisty poziom to dość powszechne zjawisko w dziedzinie rekrutacji na niemal każde stanowisko pracy. Co jednak w ...