eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Olsztyn › Specjalista ds. Zleceń

Kto szuka:

Citi Service Center

Stanowisko:

Specjalista ds. Zleceń

Numer referencyjny:

18008836

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Terminowe procesowanie zleceń klientów z najwyższą dokładnością
  • Bieżąca współpraca z zagranicznymi jednostkami Citi
  • Kontrola oraz ocena poprawności zleceń pod względem formalnym i merytorycznym
  • Dokonywanie oraz kierowanie do korekty błędnych wprowadzeń do systemu
  • Analiza błędów operacyjnych oraz inicjowanie i wdrażanie działań naprawczych i ulepszających
  • Dążenie do zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Dobra znajomość j. angielskiego – w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność, otwartość)
  • Znajomość programów Pakietu Microsoft Office (znajomość Excela będzie atutem)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Dbanie o szczegóły/dokładność

Firma oferuje:

  • Mamy unikalny pakiet benefitów socjalnych, w tym: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, trzeci filar emerytalny
  • Oferujemy możliwość rozwoju kompetencji miękkich pod kątem wystąpień publicznych w ramach oficjalnego klubu Citi Toastmasters
  • Organizujemy wiele wydarzeń integracyjnych i charytatywnych, dbamy o dobre relacje
  • Zapewniamy owoce, soki i kawę
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne na rynku wynagrodzenie
  • Stawiamy na długoletnią współpracę
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym pozwalającym na zawieranie cennych znajomości biznesowych i praktyczne wykorzystywanie języka angielskiego
  • Oferujemy pracę przy wielu ciekawych projektach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-02-20

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Citi Service Center

branże: Informatyka / Telekomunikacja
Inne / Pozostałe

  • Przeciwdziałanie dyskryminacji i molestowaniu w pracy obowiązkiem pracodawcy

    Przeciwdziałanie dyskryminacji i molestowaniu w pracy obowiązkiem pracodawcy

    Zgodnie z przepisami kodeksu pracy dyskryminowanie i molestowanie pracowników w miejscu pracy jest zabronione. Szczególną uwagę warto zwrócić na przepisy regulujące ochronę prawną w zakresie molestowania seksualnego.

  • Zarobki dyrektorów Walt Disney Co.

    Zarobki dyrektorów Walt Disney Co.

    CEO Disney’a – Robert A. Iger zarobił w 2015 roku blisko 45 mln USD. Z czego ponad 22 mln stanowiła premia motywacyjna wypłacona w gotówce. Na kolejnym miejscu pod względem wynagrodzenia całkowitego za 2015 rok uplasował się Thomas O ...

  • Rozmowa kwalifikacyjna. Przygotuj strategię i pokonaj konkurencję

    Rozmowa kwalifikacyjna. Przygotuj strategię i pokonaj konkurencję

    Rozmowa kwalifikacyjna to wydarzenie, które najczęściej łączy się z większym lub mniejszym stresem. Kandydat zdaje sobie sprawę, że konkurencja nie śpi i zastanawia się, jak wypadnie na jej tle. Pojawiają się pytania o przygotowanie i ...

  • Obniżenie wieku emerytalnego - najważniejsze kwestie

    Obniżenie wieku emerytalnego - najważniejsze kwestie

    Od 1 października 2017 roku nastąpi obniżenie wieku emerytalnego poprzez przywrócenie obowiązujących przed 2013 rokiem progów wiekowych. Poniżej przedstawiamy najważniejsze kwestie związane z tym tematem.

  • Zobacz, czy własny biznes to pomysł dla ciebie

    Zobacz, czy własny biznes to pomysł dla ciebie

    Asertywność, pewność siebie i zdolność do rywalizacji - tymi cechami najczęściej określane są osoby postrzegane jako przedsiębiorcze. Czy jednak charakter jest najważniejszy w zarządzaniu swoim biznesem? Jakie znaczenie ma osobowość ...