PracaOferty pracy Olsztyn › Specjalista ds. sprzedaży do biznesu

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży do biznesu

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • konkurencyjne stałe wynagrodzenie podstawowe,
  • premia miesięczna uzależniona od wyników Twojej pracy w przedziale od 2 000 do ponad 30 000 zł,
  • atrakcyjny system benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa.

Czego potrzebujesz, aby dołączyć do zespołu?

  • minimum dwóch lat doświadczenia w sprzedaży w segmencie B2B,
  • doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych,
  • przedsiębiorczości, dynamizmu oraz gotowości do pracy w terenie,
  • umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi,
  • umiejętności słuchania, analizy potrzeb oraz przekonywania klientów,
  • nastawienia na cel i konsekwencji w działaniu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-02-17

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Konsulting

  • Myślisz o emeryturze? Sprawdź czy masz naliczony kapitał początkowy

    Myślisz o emeryturze? Sprawdź czy masz naliczony kapitał początkowy

    Naliczenie kapitału początkowego to zabieg, który może powiększyć świadczenie emerytalne nawet o tysiąc złotych. Polacy zdają się o tym nie wiedzieć - na Dolnym Śląsku nie zrobiło tego jeszcze 27,5 proc. potencjalnych emerytów. W ...

  • Jak (nie)mówić o pracodawcy?

    Jak (nie)mówić o pracodawcy?

    Lubimy narzekać. Czasem mamy również ochotę ponarzekać na szefa i firmę. Trzeba jednak wiedzieć z kim i o czym rozmawiać.

  • Przeciętne wynagrodzenie IV 2016

    Przeciętne wynagrodzenie IV 2016

    Znane są już dane na temat przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia uzyskiwanego w sektorze przedsiębiorstw w kwietniu bieżącego roku. Jak poinformował GUS, wyniosło ono 4313,57 zł, czyli o niemal 38 złotych mniej niż marcu.

  • Samochód służbowy. Co robić, jeśli pracownik nie chce go zwrócić?

    Samochód służbowy. Co robić, jeśli pracownik nie chce go zwrócić?

    Samochód służbowy jest narzędziem pracy dla wielu pracowników, ponadto może być pewnym przywilejem przyznawanym za szczególny wkład w działalność firmy. Jednak zdarza się, że użytkownik po zakończeniu zatrudnienia nie chce zwrócić ...

  • Wynagrodzenia absolwentów MBA w 2016 roku

    Wynagrodzenia absolwentów MBA w 2016 roku

    Mediana wynagrodzeń osób z certyfikatem MBA wyniosła 11 600 PLN. Co czwarty absolwent MBA zarabiał 18 600 PLN i więcej, a 25% z nich zarabiało 7 000 PLN i mniej - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń za rok 2016. Zarabiali więcej w ...