eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Nowy Sącz › PRACOWNIK PRODUKCJI

Kto szuka:

LAMINTEX SP. Z O.O.

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i budowlanej, działający na rynku międzynarodowym, poszukuje do pracy na stanowisko:

Stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Lokalizacja:

Nowy Sącz

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:
  • umiejętność organizacji pracy
  • samodzielność oraz inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na pełny etat

KANDYDAT Z NOWEGO SĄCZA LUB OKOLIC

Aplikację (CV, list motywacyjny) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji prosimy przesłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia korzystając z funkcji aplikuj.

Informujemy, iż w terminie 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji aplikacje kandydatów niezaakceptowanych zostaną poddane utylizacji, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Słowa kluczowe: Produkcja, Pracownik Produkcji, Praca, Praca fizyczna, Operator wózka widłowego, magazynier, pracownik magazynowy, pakowanie

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-12

data aktualizacji: 2018-10-12

do końca oferty: 19 dni

oferta była oglądana: 90 razy

pracodawca: LAMINTEX SP. Z O.O.

branże: Produkcja / Przemysł