eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Mysłowice › Pracownik Produkcji

Kto szuka:

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Produkcji

Lokalizacja:

Mysłowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • Praca przy produkcji na dziale filtracji
  • Postępowanie zgodne z wymogami koordynatora
  • Stosowanie się do ogólnych przepisów BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Sprawność manualna
  • Dokładność, rzetelność
  • Sumienność, chęć do pracy i wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie

Oferta pracy tymczasowej

Numer referencyjny: PPORW/08/2018/KTW

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Tokarz konwencjonalny Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Marketing Director

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-14

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł