eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Łódź › Technik

Kto szuka:

GILLETTE

Stanowisko:

Technik

Lokalizacja:

Łódź, pomoc przy relokacji z: Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

TECHNIKA > POMOC PRZY RELOKACJI
(z umiejętnościami mechanicznymi/elektronicznymi/mechatronicznymi)

Wymagania stawiane pracownikowi:

P&G jest międzynarodową firmą będącą światowym liderem w produkcji dóbr konsumpcyjnych.
Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy w fabryce Gillette, produkującej szeroką gamę produktów tej marki.
Miejsce pracy: Łódź, ul. Nowy Józefów 70

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • atrakcyjny pakiet socjalny:
  • prywatną opiekę medyczną z opcją dla rodziny
  • ubezpieczenie na życie i preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do posiłków
  • program sportowy
  • dofinansowanie do wakacji/bony świąteczne oraz paczki świąteczne dla dzieci pracowników

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowany profil: elektroniczny, mechatroniczny lub mechaniczny)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym obejmującym pracę w weekendy
  • umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-02-22

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: GILLETTE

branże: Dział techniczny

Praca - wiadomości i porady

  • Upały a obowiązki pracodawcy względem pracowników

    Upały a obowiązki pracodawcy względem pracowników

    Upały mogą zdezorganizować funkcjonowanie firmy, a na pewno mają wpływ na sposób i jakość pracy zatrudnionych w niej osób. Jak można usprawnić działanie przedsiębiorstwa w lecie, a więc jak zorganizować pracę w trakcie upałów ...

  • Umowa zlecenie w 2016 r.

    Umowa zlecenie w 2016 r.

    Od tego roku zaczęła obowiązywać nowelizacja ustawy z 23 października 2014 r. o zmianie ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz niektórych innych ustaw – Dz.U. z 2014 r. poz.1831. Ustawa ta wprowadziła zasadę oskładkowania umowy ...

  • Odejście z pracy. Kiedy można pozwolić sobie na spalenie mostów?

    Odejście z pracy. Kiedy można pozwolić sobie na spalenie mostów?

    Rzucenie papierami albo gwałtowna kłótnia na odchodne mogą przynieść natychmiastową ulgę. Ale na dłuższą metę to się rzadko opłaca.

  • Komunikacja marketingowa: zarobki w branży w 2016 r.

    Komunikacja marketingowa: zarobki w branży w 2016 r.

    Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR ogłosiło wyniki nowego badania wynagrodzeń i stawek cennikowych w firmach sektora komunikacji marketingowej, organizowanego corocznie od kilkunastu lat.

  • Jak zwycięsko przejść przez okres próbny?

    Jak zwycięsko przejść przez okres próbny?

    Trzy miesiące – tyle przeważnie trwa okres próbny, który musi przejść nowy pracownik w większości firm. Ten czas zarówno jemu, jak i pracodawcy pozwala sprawdzić, czy podjęta przez nich decyzja o rozpoczęciu współpracy była ...