PracaOferty pracy Sękocin Stary › Serwisant/-ka telefonów komórkowych/skanerów

Kto szuka:

LeasingTeam Sp. z o.o.

Stanowisko:

Serwisant/-ka telefonów komórkowych/skanerów

Lokalizacja:

Sękocin Stary

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nr ref.: 0028848
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości produktów,
  • rejestracja produktów,
  • przygotowanie produktu do wysyłki.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne,
  • język polski,
  • doświadczenie w obsłudze komputera bądź smartfona.

Oferta:

  • praca od poniedziałku do piątku,
  • umowa zlecenie lub umowa o pracę,
  • praca w systemie dwuzmianowym,
  • premie uznaniowe,
  • praca siedząca.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-11-17

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: LeasingTeam Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

  • Wynagrodzenia osób z wykształceniem wyższym w pierwszym roku pracy 2018

    Wynagrodzenia osób z wykształceniem wyższym w pierwszym roku pracy 2018

    W niniejszym artykule przedstawione zostały wynagrodzenia osób z wykształceniem wyższym, których łączny staż pracy w 2018 roku nie przekraczał jednego roku.

  • Przeciętne wynagrodzenie XI 2018

    Przeciętne wynagrodzenie XI 2018

    Mamy najświeższe informacje odnośnie średniej krajowej. Przeciętne wynagrodzenie w listopadzie 2018 roku wyniosło 4966,61 zł - poinformował właśnie Główny Urząd Statystyczny. To nieco ponad 45 zł więcej niż w poprzednim miesiącu. W ...

  • Dokumentacja pracownicza dla ZUS - zmiany od 2019 roku

    Dokumentacja pracownicza dla ZUS - zmiany od 2019 roku

    Z dniem 1 stycznia 2019 r. wejdą w życie przepisy dotyczące nowych zasad prowadzenia akt pracowniczych na potrzeby ZUS. Regulacje pozwolą skrócić obowiązkowy czas ich przechowywania z 50 do 10 lat dzięki elektronizacji. Płatnicy chcący ...

  • Kasjerzy na rynku pracy. Zarobki, rozwój i oczekiwania

    Kasjerzy na rynku pracy. Zarobki, rozwój i oczekiwania

    Kasjerzy to liczna grupa zawodowa i nierzadko pierwsza linia kontaktu klienta z marką. Jaka jest ich sytuacja na rynku pracy? Ile zarabiają? Na jakie benefity pozapłacowe mogą liczyć? Co zwiększa ich szanse na awans i podwyżkę? Odpowiedzi na ...

  • Prawo byłego pracownika do bycia zapomnianym

    Prawo byłego pracownika do bycia zapomnianym

    Pracodawca może żądać od kandydatów do pracy podania innych danych osobowych niż wymienione w art. 221 § 1 k.p. tylko wtedy, gdy jest to niezbędne do zrealizowania uprawnienia lub spełnienia obowiązku wynikającego z przepisów prawa.