eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Pracownik pieczarkarni

Kto szuka:

Contrain Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik pieczarkarni

Numer referencyjny:

Holandia

Lokalizacja:

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków
  • zbiór i segregowanie pieczarek
  • pakowanie pieczarek
  • prace porządkowe

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy
  • wysoko rozwinięte umiejętności manualne
  • odpowiedzialność i silna motywacja do pracy
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowość do regularnych wyjazdów za granicę

Firma oferuje:

Co oferujemy
  • możliwość odbycia szkolenia
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wsparcie przy organizacji transportu
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-06-14

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Contrain Poland Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Ile zarabia kierownik w IT?

    Ile zarabia kierownik w IT?

    Zarobki w branży IT to temat, który nie traci na popularności. W Internecie znajdziemy wiele artykułów na temat prognoz wynagrodzeń, czy przewidywanych zmian. W poniższym artykule przyjrzymy się faktom – ile rzeczywiście wyniosły ...

  • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych pełniących funkcję w kilku spółkach

    Wynagrodzenia członków rad nadzorczych pełniących funkcję w kilku spółkach

    Przyglądając się jednak dokładniej danym można zauważyć, że część osób nadzorujących pełni funkcje nie w jednej, a kilku spółkach, a co za tym idzie pobiera wynagrodzenie z kilku źródeł. Czy to im się opłaca?

  • Kto odpowie za mobbing w miejscu pracy?

    Kto odpowie za mobbing w miejscu pracy?

    Czyżby przełom w ocenie odpowiedzialności pracodawcy za brak należytego przeciwdziałania zjawisku mobbingu? Zarówno pracodawcy, jak i pracownicy powinni zapoznać się z najnowszym wyrokiem Sądu Najwyższego, który stanowi precedensową ...

  • 7 filmów, które zmotywują do pracy

    7 filmów, które zmotywują do pracy

    Na zawodową chandrę najlepsze jest dobre kino. Filmy skłaniają do refleksji i motywują do działania w pracy. Oto lista obowiązkowa.

  • Dlaczego złożyć CV jeszcze przed Nowym Rokiem?

    Dlaczego złożyć CV jeszcze przed Nowym Rokiem?

    Wprawdzie okres przedświąteczny skłania bardziej ku poszukiwaniu prezentów dla najbliższych aniżeli do poszukiwania pracodawcy, to jednak warto zewrzeć szyki i CV złożyć jeszcze przed Nowym Rokiem. Dlaczego? Powodów jest kilka. Przede ...