Pracownik Drukarni / Operator Maszyn (drukarnia) II od zaraz

Gi Group Poland S.A.

Nowy Konik, mazowieckie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Nowy Konik

ZADANIA:

  • konfiguracja maszyn, ustawianie parametrów
  • realizacja procesu produkcyjnego zgodnie ze specyfikacją produktową
  • kontrola jakości i standardów produktów
  • monitorowanie i dbałość o stan techniczny maszyn

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze produkcji
  • doświadczenie w obsłudze sztanc/ składarko-sklejarek lub innych maszyn introligatorskich - mile widziane
  • wykształcenie min. zawodowe
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia produkcyjna
  • pakiet relokacyjny: dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania oraz opcja zatrudnienia członków rodziny (dotyczy obszaru produkcji)
  • kompleksowe szkolenia stanowiskowe
  • program wdrożenia, profesjonalne wprowadzenie do struktury i kultury organizacyjnej
  • Benefity: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty sportowej oraz prywatna opieka medyczna

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi