PracaOferty pracy Warszawa - Wilanów › Młodszy doradca ds dermokosmetyków

Kto szuka:

Pharma Odyn Sp. z o. o.

Stanowisko:

Młodszy doradca ds dermokosmetyków

Lokalizacja:

Warszawa - Wilanów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jak działamy?
  • jesteśmy uważni na ludzi
  • nam się chce
  • dbamy o wellbeing drugiego człowieka
  • zapewniamy rezultaty
  • mamy dobre intencje
  • rozwijamy siebie i innych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wartości to:
  • przede wszystkim człowiek
  • wiarygodność
  • pasja

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • multisport, opieka medyczna - enelmed
  • otwarta ścieżka kariery

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-09-14

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Pharma Odyn Sp. z o. o.

branże: Sprzedaż
Zdrowie / Medycyna / Farmacja
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Pracownica na urlopie macierzyńskim

    Pracownica na urlopie macierzyńskim

    Większość z kobiet w ciąży potrafi zdefiniować urlop macierzyński jako okres przeznaczony na przygotowanie się przyszłej mamy do porodu oraz opiekę nad nowo narodzonym dzieckiem. Nie każdy już jednak zna odpowiedzi na pytania dotyczące ...

  • Wynagrodzenia w branżach w 2016 roku

    Wynagrodzenia w branżach w 2016 roku

    W 2016 roku najwyżej opłacaną była branża IT, w której mediana miesięcznych zarobków wyniosła 5 650 PLN. Najniżej opłacane były usługi dla ludności, z medianą zarobków równą 3 000 PLN.

  • Zarobki w Warszawie w 2016 roku

    Zarobki w Warszawie w 2016 roku

    W 2016 mediana wynagrodzeń w Polsce wyniosła 3 900 PLN brutto miesięcznie. Z kolei w samej Warszawie mediana wynagrodzeń była o 1 400 PLN wyższa i wyniosła 5 300 PLN brutto miesięcznie.

  • Przeciętne wynagrodzenie IV 2017

    Przeciętne wynagrodzenie IV 2017

    Są już najświeższe statystyki GUS odnośnie średniej krajowej. Z opublikowanych właśnie informacji wynika, że w minionym miesiącu przeciętne wynagrodzenie Polaka zatrudnionego w sektorze przedsiębiorstw wyniosło 4489,07 zł, a więc ...

  • Zobacz, czy własny biznes to pomysł dla ciebie

    Zobacz, czy własny biznes to pomysł dla ciebie

    Asertywność, pewność siebie i zdolność do rywalizacji - tymi cechami najczęściej określane są osoby postrzegane jako przedsiębiorcze. Czy jednak charakter jest najważniejszy w zarządzaniu swoim biznesem? Jakie znaczenie ma osobowość ...