PracaOferty pracy Warszawa - Wilanów › Młodszy doradca ds dermokosmetyków

Kto szuka:

Pharma Odyn Sp. z o. o.

Stanowisko:

Młodszy doradca ds dermokosmetyków

Lokalizacja:

Warszawa - Wilanów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jak działamy?
  • jesteśmy uważni na ludzi
  • nam się chce
  • dbamy o wellbeing drugiego człowieka
  • zapewniamy rezultaty
  • mamy dobre intencje
  • rozwijamy siebie i innych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wartości to:
  • przede wszystkim człowiek
  • wiarygodność
  • pasja

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • multisport, opieka medyczna - enelmed
  • otwarta ścieżka kariery

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-09-14

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Pharma Odyn Sp. z o. o.

branże: Sprzedaż
Zdrowie / Medycyna / Farmacja
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Przeciętne wynagrodzenie X 2016

    Przeciętne wynagrodzenie X 2016

    Mamy delikatny wzrost średniej krajowej. Przeciętne wynagrodzenie w październiku wyniosło 4259,37 zł - poinformował Główny Urząd Statystyczny. To nieco ponad 41 złotych więcej niż w ubiegłym miesiącu.

  • Jak (nie)mówić o pracodawcy?

    Jak (nie)mówić o pracodawcy?

    Lubimy narzekać. Czasem mamy również ochotę ponarzekać na szefa i firmę. Trzeba jednak wiedzieć z kim i o czym rozmawiać.

  • Zarobki w Warszawie w 2016 roku

    Zarobki w Warszawie w 2016 roku

    W 2016 mediana wynagrodzeń w Polsce wyniosła 3 900 PLN brutto miesięcznie. Z kolei w samej Warszawie mediana wynagrodzeń była o 1 400 PLN wyższa i wyniosła 5 300 PLN brutto miesięcznie.

  • 1 i 11 Listopada 2016 a czas pracy

    1 i 11 Listopada 2016 a czas pracy

    Końcówka października to czas, kiedy przekręcamy zegarki o godzinę do tyłu, z kolei za chwilę w listopadzie będziemy mieć dwa "długie" weekendy, czyli wypadające blisko niedzieli Święto Wszystkich Świętych i Narodowy Dzień ...

  • 5 oznak, że twoje CV jest nieprofesjonalne

    5 oznak, że twoje CV jest nieprofesjonalne

    Te podstawowe błędy sprawią, że CV i list motywacyjny przepadną, zanim jeszcze przeczyta je potencjalny pracodawca.