PracaOferty pracy Skawina › Kierownik działu projektowania instalacji elektrycznych

Kto szuka:

ThermoDesign Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik działu projektowania instalacji elektrycznych

Lokalizacja:

Skawina, k., Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem projektantów/asystentów;
  • Reprezentowanie firmy u klientów;
  • Pozyskiwanie zleceń;
  • Rozbudowa działu projektowania instalacji elektrycznych;
  • Opracowywanie koncepcji instalacji elektrycznych i niskoprądowych;
  • Wykonywanie projektów budowlanych, montażowych, wykonawczych i powykonawczych instalacji elektrycznych i niskoprądowych;
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych z Inwestorem;
  • Wykonywanie nadzoru autorskiego na budowach;
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert i utrzymywaniu kontaktów z klientami.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych i niskoprądowych
  • Bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD i pokrewnych;
  • Bardzo dobra znajomość instalacji elektrycznych i niskoprądowych;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Uprawnienia do projektowania instalacji elektrycznych i niskoprądowych bez ograniczeń;
  • Znajomość języka angielskiego (szczególnie technicznego);
  • Zdolność organizowania własnego czasu pracy;
  • Odpowiedzialność i sumienność;
  • Dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane:

  • Znajomość programu Revit MEP;
  • Znajomość programu AutoCAD MEP;
  • Znajomość programu Trimble Plancal NOVA;
  • Znajomość nakładek do AutoCAD-a;
  • Znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy wymagających projektach;
  • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie zdrowotne, pakiet MultiSport).

Sposób aplikowania:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku "Aplikuj".

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-10-16

do końca oferty: 32 dni

pracodawca: ThermoDesign Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Jakie zmiany w prawie pracy przyniesie 2019 rok?

    Jakie zmiany w prawie pracy przyniesie 2019 rok?

    Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim zmiany w prawie, które wpłyną zarówno na sytuację pracowników, jak i ich pracodawców. Chodzi tu m.in. o wzrost płacy minimalnej, wprowadzenie PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe) oraz ...

  • Praca sezonowa dla Ukraińców. Jakie wynagrodzenia?

    Praca sezonowa dla Ukraińców. Jakie wynagrodzenia?

    Praca sezonowa dla Ukraińców? Z danych przedstawionych przez Personnel Service wynika, że nasi wschodni sąsiedzi nie powinni narzekać na jej brak. Pracowników sezonowych poszukują m.in. plantatorzy oraz lokale gastronomiczne i obiekty ...

  • 5 spraw, o których nie może zapominać fizjoterapeuta

    5 spraw, o których nie może zapominać fizjoterapeuta

    Fizjoterapeuta to jeden z zawodów należących do grupy tych, których wykonywanie normują określone przepisy prawne i różnego rodzaju wytyczne. Oto 5 kluczowych czynników, które decydują o możliwości praktykowania w tej profesji.

  • Prawo byłego pracownika do bycia zapomnianym

    Prawo byłego pracownika do bycia zapomnianym

    Pracodawca może żądać od kandydatów do pracy podania innych danych osobowych niż wymienione w art. 221 § 1 k.p. tylko wtedy, gdy jest to niezbędne do zrealizowania uprawnienia lub spełnienia obowiązku wynikającego z przepisów prawa.

  • Zarobki w Warszawie i w Krakowie 2018. Jak wypada porównanie?

    Zarobki w Warszawie i w Krakowie 2018. Jak wypada porównanie?

    W 2018 roku w badaniu wzięło udział 6 496 pracowników z Krakowa oraz 14 631 z Warszawy. Mediana wynagrodzeń całkowitych w Krakowie wynosi 4 956 PLN brutto miesięcznie. W 2018 roku o ponad tys. więcej wynosi mediana w Warszawie (6 000 PLN) ...