PracaOferty pracySiemianowice Śląskie › Logistyka / Transport / Zakupy

Znajdź oferty pracy

10 326 ofert w bazie

Znaleziono 3 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

branża: Logistyka / Transport / Zakupy
miasto: Siemianowice Śląskie

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Dostępne oferty pracy:

  • Operator produkcji - ustawiacz

    2024-03-27 Gi Group Poland S.A. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
    oferta w kategorii: Logistyka / Transport / Zakupy

    . . Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy (składki ZUS i płatny urlop) - dofinansowanie do posiłków - stabilne zatrudnienie od zaraz - parking dla pracowników - liczne dod...

  • WYDAWCA MAGAZYNOWY

    2024-03-23 Gi Group Poland S.A. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych

    . . Obecnie rekrutujemy na stanowisko Wydawcy magazynowego dla firmy w Siemianowicach Śląskich. Wymagania: Uprawnienia kategorii II WJO z UDT do obsługi wózka widłowego i wymiany butli gazowej, (mile widziane I WJO z mechanicznym napęde...

  • Magazynier 6400 + premie, nowy zakład

    Zadania: Pobieranie materiału z magazynu Obsługa systemu do podawania surowca do wtryskarki Kompletowanie zamówień Wydawanie opakowań Obsługa elektrycznego wózka paletowego Obsługa systemu SAP Wymagania: Kilkuletnie doświadcze...

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża