eGospodarka.pl

PracaOferty pracyOświęcim › operator wózka widłowego

Znajdź oferty pracy

25 541 ofert w bazie

Praca operator wózka widłowego Oświęcim

Znaleziono 1 oferta pracy spełniająca twoje zapytanie:

stanowisko: operator wózka widłowego
miasto: Oświęcim

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Promowane oferty pracy:

Dostępne oferty pracy:

  • Operator Wózka Widłowego

    2017-05-23 Adecco Poland Sp. z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    lokalizacja: Oświęcim , Chrzanów , Chrzanów , Libiąż , Chełmek
    oferta w kategorii: Produkcja / Przemysł

    Zadania: • ustawienie towaru na magazynie z użyciem wózka widłowego • rozładunek i załadunek dostaw oraz sprawdzenie zgodności dokumentów • prowadzenie wymaganej dokumentacji • utrzymanie czystości w magazynie i na rampie Nasze wymagania: ...

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża

Stanowisko

Praca - wiadomości i porady

  • Zaakceptować awans bez podwyżki?

    Zaakceptować awans bez podwyżki?

    Gratulacje! Awansowałeś. Dostajesz wyższe stanowisko, więcej obowiązków i więcej pracy, ale nie możemy zapłacić ci ani grosza więcej. I co ty na to?

  • Ile zarabia pielęgniarka w Polsce?

    Ile zarabia pielęgniarka w Polsce?

    Jak podał GUS w październiku 2014 roku średnie, miesięczne wynagrodzenie pielęgniarek w kraju wyniosło 3 400 PLN brutto, przeciętne wynagrodzenie ogółem w tym samym czasie wyniosło 4 108 PLN.

  • Świadczenie urlopowe nie dla każdego

    Świadczenie urlopowe nie dla każdego

    Umowa o pracę to duże zobowiązanie dla pracownika, ale też i spore prawa, jakie skrupulatnie gwarantować musi dający pracę przedsiębiorca. Z niektórych szef może się zwolnić – tak jak ma to miejsce w przypadku dopłaty do urlopu ...

  • Czas pracy ma być jeszcze bardziej elastyczny dla rodziców

    Czas pracy ma być jeszcze bardziej elastyczny dla rodziców

    W uchwale Rady Ministrów z 20 grudnia 2016 r. w sprawie kompleksowego programu wsparcia dla rodzin "Za życiem", znalazły się również rekomendacje legislacyjne dotyczące korzystania przez pracujących rodziców z elastycznego czasu pracy.

  • Praca tymczasowa a ciąża: zmiany w prawie zaszkodzą kobietom?

    Praca tymczasowa a ciąża: zmiany w prawie zaszkodzą kobietom?

    Przepisy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych mają doczekać się modyfikacji. Projekt ustawy zakłada, że wszystkie umowy o pracę z kobietami w ciąży, nawet te najkrótsze, kilkudniowe lub kilkugodzinne, które miałyby zostać rozwiązane ...