eGospodarka.pl

eGospodarka.plPracaOferty pracy › Międzyrzecz

Znajdź oferty pracy

32 248 ofert w bazie

Praca Międzyrzecz

Znaleziono 22 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

miasto: Międzyrzecz

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Promowane oferty pracy:

Dostępne oferty pracy:

Praca - wiadomości i porady

  • Pracownik a wezwanie do sądu

    Pracownik a wezwanie do sądu

    Coraz częściej w naszym życiu pojawia się konieczność przekroczenia „bram” sądu. Jak powszechnie wiadomo sądy są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 15.30, a tym samym nieoczekiwane otrzymanie wezwania z sądu może ...

  • Praca tymczasowa na podstawie umów cywilnoprawnych?

    Praca tymczasowa na podstawie umów cywilnoprawnych?

    W obrocie gospodarczym można spotkać opinie, które podają w wątpliwość dopuszczalność wykonywania pracy tymczasowej przez osoby podejmujące współpracę na podstawie umów cywilnoprawnych.

  • Praca dla nieletnich w okresie wakacyjnym

    Praca dla nieletnich w okresie wakacyjnym

    Wielu młodych ludzi szuka w lecie dorywczej pracy, by wykorzystać okres wolny od nauki. Mimo braku doświadczenia są oni zazwyczaj wdzięcznymi pracownikami, jednak przedsiębiorcy, którzy zatrudniają niepełnoletnich powinni pamiętać o tym ...

  • Zarobki w Polsce: trendy 2016

    Zarobki w Polsce: trendy 2016

    Ile zarabiają twoi koledzy po fachu? Czy twoje wynagrodzenie jest adekwatne do stażu pracy? Kto i kogo będzie rekrutować w bieżącym roku? Jeśli interesują cię odpowiedzi na te pytania, dobrze trafiłeś. Poniżej przedstawiamy wyniki ...

  • Umowa o pracę: nowe obowiązki pracodawców

    Umowa o pracę: nowe obowiązki pracodawców

    W dniu 13 maja 2016 r. Sejm przyjął rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy Kodeks pracy. Zmiany wprowadzone nowelizacją wejdą w życie w dniu 1 września 2016 r. Warto jednak już teraz zapoznać się z nadchodzącymi zmianami.