PracaOferty pracy Świebodzin › Zatrudnimy, Dowieziemy, Zapłacimy!

Kto szuka:

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Zatrudnimy, Dowieziemy, Zapłacimy!

Lokalizacja:

Świebodzin, Sulechów, Międzyrzecz

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • Praca przy czynnościach związanych z montażem
  • Gwarantowany bezpłatny transport (Sulechów, Międzyrzecz)
  • 2938 zł brutto podstawy na start
  • Premię powyżej 400 zł brutto
  • Dodatek za pracę w harmonogramie - 200 zł brutto
  • Dodatek do posiłków
  • Praca na stałe!

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności,
  • Gotowości do pracy w systemie III zmianowym,
  • Sumienności

Zainteresowany/a dodatkową porcją informacji?
CZEKAMY na Twój kontakt!
Tel: 723 190 366

Poleć nam znajomego, a pracę znajdziemy dla każdego!

Numer referencyjny: A/05/09/2018/GRW/KK

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-19

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Jesteś na zwolnieniu? Spodziewaj się kontroli ZUS

    Jesteś na zwolnieniu? Spodziewaj się kontroli ZUS

    L4 to nic innego niż rodzaj oświadczenia o czasowej niezdolności do pracy. Dlatego też okres przebywania na zwolnieniu lekarskim powinien służyć rekonwalescencji. Osoba wykorzystująca zwolnienie niezgodnie z jego przeznaczeniem musi liczyć ...

  • Dni wolne 2018: aż 8 długich weekendów

    Dni wolne 2018: aż 8 długich weekendów

    114 dni – tyle będziemy mogli w 2018 roku odpoczywać od pracy. To o jeden dzień mniej niż przed rokiem. Sporo będziemy jednak mogli korzystać z uroków długich weekendów, których w bieżącym roku możemy zaplanować aż 8.

  • Ile płacą najbogatsi inwestorzy na GPW?

    Ile płacą najbogatsi inwestorzy na GPW?

    Prezentujemy wynagrodzenia wypłacane przez najbogatszych inwestorów na GPW osobom zarządzającym ich spółkami. Ile płaci Zygmunt Solorz, Michał Sołowow, Tomasz Biernacki, Dariusz Miłek i Tomasz Domogała?

  • Wynagrodzenia w pionie sprzedaży w 2017 roku

    Wynagrodzenia w pionie sprzedaży w 2017 roku

    Pracownik wsparcia (np. asystent działu sprzedaży, sprzedawca lub telemarketer) zarabia miesięcznie do 3 000 PLN. Stawki zasadnicze specjalistów oscylują między 3 500 PLN a 6 150 PLN. Handlowiec w randze koordynatora zespołu zarabia niemal 4 ...

  • Wynagrodzenia menedżerów w Warszawie w 2017 roku

    Wynagrodzenia menedżerów w Warszawie w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń osób pracujących w Warszawie na stanowisku kierowniczym w 2017 roku wyniosła 8 500 PLN brutto. Co czwarty menedżer pracujący w stolicy zarabiał powyżej 12 00 PLN brutto. Z kolei zarobki 25% kierowników nie przekraczały ...