PracaOferty pracy Świebodzin › Praca od zaraz - 3000zł na start

Kto szuka:

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca od zaraz - 3000zł na start

Lokalizacja:

Świebodzin, Sulechów, Międzyrzecz

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • Praca przy czynnościach związanych z montażem
  • Gwarantowany bezpłatny transport (Sulechów, Międzyrzecz)
  • 2938 zł brutto podstawy na start
  • Premię powyżej 400 zł brutto
  • Dodatek za pracę w harmonogramie - 200 zł brutto
  • Dodatek do posiłków
  • Praca na stałe!

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności,
  • Gotowości do pracy w systemie III zmianowym,
  • Sumienności

Zainteresowany/a dodatkową porcją informacji?
CZEKAMY na Twój kontakt!
Tel: 723 190 366

Poleć nam znajomego, a pracę znajdziemy dla każdego!

Numer referencyjny: A/05/09/2018/GRW/KK

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-19

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Wizerunek pracownika w materiałach marketingowych firmy

    Wizerunek pracownika w materiałach marketingowych firmy

    Pracodawcy nie stronią dziś od wykorzystywania wizerunku swoich pracowników. Trudno się temu dziwić, tym bardziej że – słusznie zresztą – twierdzi się, że pracownicy są najważniejszym zasobem organizacji. Wizerunek pracowników ...

  • Czas pracy kierowcy: kary za odpoczynek są legalne

    Czas pracy kierowcy: kary za odpoczynek są legalne

    W wielu państwach Unii Europejskiej wprowadzono zakaz odbywania 45-godzinnego odpoczynku w kabinie samochodu ciężarowego. Wprowadzenie zakazu wiąże się z koniecznością ponoszenia kar przez naruszających zakaz kierowców i przedsiębiorców.

  • Rynek pracy: jak wygrać z maszynami?

    Rynek pracy: jak wygrać z maszynami?

    Sztuczna inteligencja zmieni warunki gry w każdej gałęzi przemysłu. Co zrobić, by nie stracić pracy? Postawić na… siebie.

  • Nowa praca. Oto 7 rzeczy, które powinieneś wiedzieć

    Nowa praca. Oto 7 rzeczy, które powinieneś wiedzieć

    Chcąc poradzić sobie w nowej pracy, od samego początku musimy rozpocząć budowanie własnej pozycji. Ważne jest także poznanie nieformalnych zasad panujących w biurze.

  • Przeciętne wynagrodzenie VII 2018

    Przeciętne wynagrodzenie VII 2018

    Główny Urząd Statystyczny poinformował właśnie, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło w lipcu 2018 r. 4825,02 zł. To nieco ponad 23 złote mniej niż zarobiliśmy miesiąc wcześniej i o 7,2 proc ...