PracaOferty pracy Holandia region Venlo › Blacharz / Lakiernik

Kto szuka:

SEP Peeters Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Blacharz / Lakiernik

Numer referencyjny:

1211

Lokalizacja:

Holandia region Venlo

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • naprawy powypadkowe (użyciem ramy do prostowania karoserii)
  • naprawa wgnieceń i uszkodzeń, wymiana elementów
  • spawanie
  • szpachlowanie, szlifowanie
  • przygotowanie pojazdu do lakierowania (oklejanie i inne)
  • lakierowanie
  • właściwa realizacja powierzonych zadań

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku- stanowiskach
  • dobra organizacja pracy
  • dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego, j. angielskiego lub j. holenderskiego
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe
  • opieka Polskich koordynatorów
  • zapewniamy mieszkanie (pokoje 2 osobowe)
  • auto firmowe na dojazd z mieszkania do pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Laminiarz / Laminator Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Recepcjonista

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-09-14

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: SEP Peeters Polska Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny
Inne / Pozostałe
Praca fizyczna

  • Czas pracy ma być jeszcze bardziej elastyczny dla rodziców

    Czas pracy ma być jeszcze bardziej elastyczny dla rodziców

    W uchwale Rady Ministrów z 20 grudnia 2016 r. w sprawie kompleksowego programu wsparcia dla rodzin "Za życiem", znalazły się również rekomendacje legislacyjne dotyczące korzystania przez pracujących rodziców z elastycznego czasu pracy.

  • Praca tymczasowa. Nadchodzą zmiany w prawie

    Praca tymczasowa. Nadchodzą zmiany w prawie

    Praca tymczasowa przed zmianami. Od 1 czerwca br. wejdzie w życie część przepisów zmieniających zasady tymczasowego zatrudniania. Ustawodawcy chodziło przede wszystkim o zrównanie ochrony pracowników tymczasowych i osób pracujący w ...

  • Ile karpi kupimy za przeciętne wynagrodzenie w 2016 roku?

    Ile karpi kupimy za przeciętne wynagrodzenie w 2016 roku?

    „Karp smażony, barszcz czerwony, gwiazdek blask”. Słowa tej pastorałki nawiązują do bożonarodzeniowej tradycji jaką jest spożywanie karpia na wigilijnej kolacji. Warto zauważyć, że poza okresem świątecznym ryba ta występuje rzadko ...

  • Jak zarządzać ryzykiem na początku kariery?

    Jak zarządzać ryzykiem na początku kariery?

    O dobrym menadżerze lub przedsiębiorcy mówi się, że potrafi zarządzać ryzykiem. Tej sztuki jednak powinien nauczyć się także pracownik, najlepiej już na początku swojej kariery.

  • Przeciętne wynagrodzenie IV 2017

    Przeciętne wynagrodzenie IV 2017

    Są już najświeższe statystyki GUS odnośnie średniej krajowej. Z opublikowanych właśnie informacji wynika, że w minionym miesiącu przeciętne wynagrodzenie Polaka zatrudnionego w sektorze przedsiębiorstw wyniosło 4489,07 zł, a więc ...