PracaOferty pracy Lublin › Team Leader z językiem niemieckim

Kto szuka:

KS Service

Stanowisko:

Team Leader z językiem niemieckim

Numer referencyjny:

TLN/LUB/102017

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OBOWIĄZKI

  • Kierowanie zespołem specjalistów oraz optymalizacja pracy zespołu
  • Wdrażanie i usprawnianie procesów
  • Realizowanie celów operacyjnych, jakościowych i sprzedażowych w powierzonych kontraktach
  • Dbanie o efektywność pracy zespołu
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem pracowników Call Center
  • Biegła znajomość języka niemieckiego oraz dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne, organizacyjne oraz przywódcze

Firma oferuje:

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę zmianową w godzinach pracy infolinii, od poniedziałku do piątku 7:00-20:00 oraz w soboty 10:00-18:00
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Wysokie premie miesięczne uzależnione od wyników zespołu
  • Bonusy pozapłacowe (min. opieka zdrowotna)
  • Szkolenie wdrażające do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Szansę na rozwój zawodowy
  • Zatrudnienie w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-11-15

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: KS Service

branże: Zarządzanie
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Jak znaleźć pracę po latach w jednej firmie?

    Jak znaleźć pracę po latach w jednej firmie?

    Czasy, kiedy całe życie zawodowe pracownik spędzał w jednej firmie, odeszły już do lamusa. Dziś zmiany są na porządku dziennym, a profesjonaliści chętnie się na nie decydują, o ile tylko niosą one za sobą wymierne korzyści. Jest ...

  • Przeciętne wynagrodzenie XI 2016

    Przeciętne wynagrodzenie XI 2016

    Średnia krajowa nieco w górę. Główny Urząd Statystyczny poinformował, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w listopadzie 2016 r. wyniosło 4329,71 zł. To nieco ponad 70 złotych więcej niż w październiku.

  • 4 sposoby na udany start zawodowy

    4 sposoby na udany start zawodowy

    Po wielu latach na rynku pracy każdy profesjonalista patrzy na swój start zawodowy z pewnym rozrzewnieniem, a często również rumieni się na samo wspomnienie swojej niedojrzałości. Nie ma w tym jednak nic dziwnego - pierwsze decyzje zawodowe ...

  • Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

    Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

    Zanim pracodawca zechce powierzyć pracę Ukraińcowi, powinien upewnić się, że cudzoziemiec przebywa na terenie Polski legalnie oraz posiada prawo do wykonywania pracy.

  • Wynagrodzenia menedżerów topowych spółek giełdowych 2016

    Wynagrodzenia menedżerów topowych spółek giełdowych 2016

    Rok 2016 Warszawska Giełda Papierów Wartościowych na pewno może zaliczyć do udanych. Główny indeks WIG wzrósł o 11,2% w stosunku do roku poprzedniego. Największe wzrosty odnotowano w indeksie mWIG40 – 18,2%, natomiast największe ...