eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Lublin › Specjalista ds. technicznych

Kto szuka:

Tesco Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. technicznych

Numer referencyjny:

31018//60

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Utrzymanie wymaganego stanu technicznego maszyn, urządzeń, instalacji elektro-energetycznych i wyposażenia sklepu w celu zapewnienie bezpieczeństwa klientom i pracownikom sklepu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Wykształcenie średnie lub zawodowe elektryczne, elektryczno-mechaniczne lub pokrewne
• Uprawnienia eksploatacyjne E minimum 1 kV
• Znajomość urządzeń i instalacji elektryczno-energetycznych, chłodniczych i gazowych oraz systemów wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji
• Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania
• Odpowiedzialność, samodzielność, i zaangażowanie w pracę
• Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku pracy

Firma oferuje:

• Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
• Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)
• Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
• Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)
• Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy
  w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
• Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie
  roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)
• Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
• Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-06-14

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Tesco Polska Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe
Elektryka / Elektronika / Energetyka

  • Automotywacja, czyli jak nie tracić zapału podczas szukania pracy

    Automotywacja, czyli jak nie tracić zapału podczas szukania pracy

    Umiejętność automotywacji jest jednym z najważniejszych warunków odniesienia sukcesu. Oto co zrobić, aby ją obudzić i utrzymać na wysokim poziomie podczas poszukiwania pracy.

  • Wynagrodzenia w instytucjach publicznych w 2016 roku

    Wynagrodzenia w instytucjach publicznych w 2016 roku

    W Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w całym 2016 roku wynagrodzenia wyniosły 2 242 989 tys. PLN, w Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa 557 470 tys. PLN, a w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego 311 219 tys. PLN.

  • 10 mitów na temat pracy w HR

    10 mitów na temat pracy w HR

    Jeden z najsilniejszych mitów dotyczący pracowników działów HR głosi, że w tym dziale może pracować każdy. Dobrze ma się także twierdzenie, że działy kadr zajmują się „tylko” szukaniem pracowników. Przedstawiamy 10 mitów na ...

  • Nowy Kodeks pracy przyniesie rewolucję?

    Nowy Kodeks pracy przyniesie rewolucję?

    Szykują się kolejne zmiany przepisów. Tym razem chodzi o regulacje prawa pracy. Przyjęte przez Komisję Kodyfikacyjną Prawa Pracy projekty Kodeksu pracy oraz Kodeksu zbiorowego prawa pracy niosą za sobą zmiany istotne zarówno z punktu ...

  • Zarobki menedżerów 2x wyższe niż przeciętnego pracownika

    Zarobki menedżerów 2x wyższe niż przeciętnego pracownika

    Specjaliści i menedżerowie nie powinni narzekać na wynagrodzenia. Okazuje się, że proponowana im w tym roku średnia pensja sięgnęła 11 662 zł brutto. Zarobki oferowane kandydatom wzrosły względem minionego roku o 14%, osiągając tym ...