PracaOferty pracy Lublin › Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej / Handlowiec

Kto szuka:

MAIK Agencja Reklamowa

Stanowisko:

Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej / Handlowiec

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • aktywne pozyskiwanie klientów i ich obsługa
  • aktywna sprzedaż produktów i usług świadczonych przez firmę m. in. w zakresie:
    • planowania, opracowywania i obsługi kampanii outdoorowych
    • wydruków wielkoformatowych
    • znakowania tekstyliów
    • planowania, opracowywania i realizacji strategii / planów marketingowych
  • współpraca przy tworzeniu projektów graficznych
  • nadzór i rozliczanie wykonanych prac

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, reklama, PR,)
  • znajomość obsługi komputera – pakiet Office
  • prawo jazdy kat. B (czynne)
  • znajomość j. angielskiego min. w stopniu średniozaawansowanym
  • umiejętność samodzielnego tworzenia strategii / planów marketingowych
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • kreatywność
Mile widziane:
  • znajomość branży
  • doświadczenie w sprzedaży
  • osoba niepaląca

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • umowę o pracę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-12

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: MAIK Agencja Reklamowa

branże: Marketing / Reklama / PR
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Przeciętne wynagrodzenie IV 2018

    Przeciętne wynagrodzenie IV 2018

    Mamy najświeższe informacje odnośnie kwietniowej średniej krajowej. Przeciętne wynagrodzenie w kwietniu 2018 roku wyniosło 4840,44 złotych - poinformował właśnie Główny Urząd Statystyczny. To przeszło 46 złotych mniej niż w ...

  • Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku

    Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń osób pracujących w Warszawie w 2017 roku wyniosła 5 645 PLN brutto. Dla porównania mediana w całej Polsce, nie uwzględniając Warszawy, wyniosła 3 924 PLN brutto i była o 1 721 PLN niższa.

  • Przeciętne wynagrodzenie XI 2018

    Przeciętne wynagrodzenie XI 2018

    Mamy najświeższe informacje odnośnie średniej krajowej. Przeciętne wynagrodzenie w listopadzie 2018 roku wyniosło 4966,61 zł - poinformował właśnie Główny Urząd Statystyczny. To nieco ponad 45 zł więcej niż w poprzednim miesiącu. W ...

  • 6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

    6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

    Uśmiechasz się do „wybrańców”, a resztę traktujesz wyniośle? To pierwszy krok do tego, aby zespół nie chciał z tobą pracować. Według badaczy to też prosta droga, aby zostać nielubianym agresorem.

  • 6 sposobów, aby praca w nocy była efektywna

    6 sposobów, aby praca w nocy była efektywna

    Nocna zmiana, druga praca, ważny projekt – przyczyn, dla których pracujemy w nocy, jest wiele. Jest kilka sposobów, aby ta praca była bardziej efektywna.