eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Lublin › Specjalista ds. eksportu

Kto szuka:

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. eksportu

Numer referencyjny:

SE/11/2017/LUB

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków: Bieżąca współpraca z obecnymi dostawcami i klientami Aktywne poszukiwanie i wybór nowych kontrahentów, Negocjowanie warunków handlowych oraz nadzór nad przebiegiem transakcji; Prowadzenie dokumentacji handlowej, Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji; Prowadzenie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży; Umacnianie wizerunku firmy na rynku europejskim i światowym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania: Wykształcenie wyższe; Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; Mile widziana znajomość języka francuskiego; Gotowość do podróży służbowych, w tym zagranicznych; Zdolność nawiązywania i podtrzymywania długofalowych relacji z klientem; Umiejętność pracy pod presją czasu i pod wpływem stresu.

Firma oferuje:

Nasz Klient oferuje: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt menedżerski (zależnie od preferencji Kandydata); Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy oraz zdobywanie nowych umiejętności; Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity; Pakiet socjalny i narzędzia niezbędne do pracy; Możliwość pracy w stabilnej, renomowanej firmie. Oferta dotyczy pracy stałej.

Adres e-mail:

http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Lublin/49206-74079-25-rk5-1688.html

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy linguajob

Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-11-15

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Sprawdź oferty na podobne stanowiska

REKLAMA

Praca - wiadomości i porady

 • Wynagrodzenia menedżerów topowych spółek giełdowych 2016

  Wynagrodzenia menedżerów topowych spółek giełdowych 2016

  Rok 2016 Warszawska Giełda Papierów Wartościowych na pewno może zaliczyć do udanych. Główny indeks WIG wzrósł o 11,2% w stosunku do roku poprzedniego. Największe wzrosty odnotowano w indeksie mWIG40 – 18,2%, natomiast największe ...

 • Wynagrodzenia magistrów inżynierów 2016

  Wynagrodzenia magistrów inżynierów 2016

  Mediana wynagrodzeń magistrów inżynierów w 2016 roku była o 1 050 PLN wyższa od zarobków magistrów i wyniosła 5 300 PLN – wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń za rok 2016.

 • Przeciętne wynagrodzenie VI i II kw. 2017

  Przeciętne wynagrodzenie VI i II kw. 2017

  Przeciętne wynagrodzenie w czerwcu br. to według Głównego Urzędu Statystycznego 4508,08 zł, a więc nieco ponad 117 złotych więcej niż w poprzednim miesiącu. Średnia krajowa liczona dla całego II kwartału sięgnęła natomiast 4477,18 ...

 • Przeciwdziałanie dyskryminacji i molestowaniu w pracy obowiązkiem pracodawcy

  Przeciwdziałanie dyskryminacji i molestowaniu w pracy obowiązkiem pracodawcy

  Zgodnie z przepisami kodeksu pracy dyskryminowanie i molestowanie pracowników w miejscu pracy jest zabronione. Szczególną uwagę warto zwrócić na przepisy regulujące ochronę prawną w zakresie molestowania seksualnego.

 • Jakie formalności czekają nas przy zatrudnieniu?

  Jakie formalności czekają nas przy zatrudnieniu?

  Pomyślnie zakończony dla kandydata proces rekrutacji wieńczą kwestie związane z jego zatrudnieniem. To niezwykle istotny etap, który wiąże się z koniecznością dopełnienia wielu formalności, jak chociażby badania lekarskie, wypełnienie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.