eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Lublin › Przedstawiciel Farmaceutyczny

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • zapewnienie promocji i dystrybucji produktów firmy w aptekach, sklepach zielarskich i ze zdrową żywnością na  określonym terenie, zgodnie z wyznaczonymi celami sprzedażowym,
  • zdobywanie nowych odbiorców oraz dbanie o już współpracujących,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • przygotowanie oraz przeprowadzanie szkoleń produktowych dla odbiorców,
  • bieżąca analizę sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności,
  • podejmowanie działań aktywizujących odsprzedaż do pacjenta, w tym dbałość o ekspozycję produktów i edukację personelu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela
  • łatwości budowania i utrzymywania relacji,
  • samodzielności i dużej kreatywność,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dbałości o wizerunek firmy i powierzone mienie.

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • pozostałe narzędzia niezbędne do pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-07-12

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Przeciętne wynagrodzenie VI i II kw. 2017

    Przeciętne wynagrodzenie VI i II kw. 2017

    Przeciętne wynagrodzenie w czerwcu br. to według Głównego Urzędu Statystycznego 4508,08 zł, a więc nieco ponad 117 złotych więcej niż w poprzednim miesiącu. Średnia krajowa liczona dla całego II kwartału sięgnęła natomiast 4477,18 ...

  • Wynagrodzenia na Pomorzu w 2017 roku

    Wynagrodzenia na Pomorzu w 2017 roku

    Połowa osób pracujących w 2017 roku w województwie pomorskim zarabiała od 3 061 do 6 000 PLN brutto miesięcznie. Mediana miesięcznych wynagrodzeń całkowitych w tym regionie wyniosła 4 199 PLN brutto.

  • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych pełniących funkcję w kilku spółkach

    Wynagrodzenia członków rad nadzorczych pełniących funkcję w kilku spółkach

    Przyglądając się jednak dokładniej danym można zauważyć, że część osób nadzorujących pełni funkcje nie w jednej, a kilku spółkach, a co za tym idzie pobiera wynagrodzenie z kilku źródeł. Czy to im się opłaca?

  • Wydłużenie okresu wypowiedzenia umowy o pracę

    Wydłużenie okresu wypowiedzenia umowy o pracę

    Okresy wypowiedzenia umowy o pracę zostały określone w przepisach kodeksu pracy. W orzecznictwie przyjmuje się, że wskazane w kodeksie pracy okresy wypowiedzenia mają charakter okresów minimalnych. Żaden przepis nie zakazuje przedłużania ...

  • Ile zarobisz w branży rozrywkowej?

    Ile zarobisz w branży rozrywkowej?

    „Śmiej się, kiedy tylko możesz, to najtańsze lekarstwo”- pisał brytyjski poeta, Lord Byron. Żyjąc w dzisiejszych czasach, mógłby się jednak zdziwić, że za śmiech można sporo zapłacić. A jak zarabia się na rozbawianiu? Oto ...