PracaOferty pracy Lublin › Praktykant/ka w dziale rekrutacji zagranicznych

Kto szuka:

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praktykant/ka w dziale rekrutacji zagranicznych

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Aktualizacja bazy danych Kandydatów
  • Kontakt telefoniczny i bezpośredni z Kandydatami
  • Przeprowadzanie rozmów z Kandydatami
  • Sprawdzanie referencji
  • Tworzenie raportów

Wymagania:
•Student/ka IV lub V roku ;
• Wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
• Dyspozycyjność;
•Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
•Możliwość doskonalenia umiejętności, zapoznania się z pracą w Agencji Pośrednictwa Pracy;
•Współpracę z profesjonalnym, młodym zespołem, w dużej i stabilnej firmie;
•Bezpłatne praktyki

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku 'aplikuj'

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: P/L/17

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-04-19

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia na Pomorzu w 2017 roku

    Wynagrodzenia na Pomorzu w 2017 roku

    Połowa osób pracujących w 2017 roku w województwie pomorskim zarabiała od 3 061 do 6 000 PLN brutto miesięcznie. Mediana miesięcznych wynagrodzeń całkowitych w tym regionie wyniosła 4 199 PLN brutto.

  • Skąd bierze się satysfakcja z pracy?

    Skąd bierze się satysfakcja z pracy?

    Wydawać by się mogło, że najważniejszym czynnikiem budującym nasze szczęście zawodowe są zarobki. W rzeczywistości choć wynagrodzenie jest ważne, to okazuje się, że nie jest kluczowe przy wyborze miejsca zatrudnienia. Od czego w takim ...

  • Wzrośnie płaca minimalna. Kto skorzysta najbardziej?

    Wzrośnie płaca minimalna. Kto skorzysta najbardziej?

    Od przyszłego roku płaca minimalna wzrośnie z 2000 do 2100 zł brutto miesięcznie, a stawka godzinowa z 13 do 13,7 zł. GUS szacuje liczbę pracowników otrzymujących najniższe wynagrodzenie w wysokości 2000 zł na około 1,4 mln osób ...

  • Ochrona przedemerytalna po obniżeniu wieku emerytalnego

    Ochrona przedemerytalna po obniżeniu wieku emerytalnego

    Stosunek pracy nawiązany z pracownikiem, któremu brakuje nie więcej niż 4 lata do osiągnięcia wieku emerytalnego, jeżeli okres zatrudnienia umożliwia mu uzyskanie prawa do emerytury z osiągnięciem tego wieku, podlega ochronie przed ...

  • 10 popularnych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej. Co odpowiedzieć?

    10 popularnych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej. Co odpowiedzieć?

    Proste pytania na rozmowie kwalifikacyjnej bywają najtrudniejsze. Głównie dlatego, że nie zastanawiamy się wcześniej, co odpowiedzieć. Oto 10 popularnych pytań, które warto przemyśleć przed spotkaniem z potencjalnym pracodawcą.