PracaOferty pracy Lublin › Lekka przy sortowaniu (II-zmiany - od zaraz)

Kto szuka:

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Lekka przy sortowaniu (II-zmiany - od zaraz)

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na początek, z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z Klientem,
  • Możliwość zatrudnienia na długi okres,
  • Stawkę miesięczną - 2500 brutto
  • Pracę na II zmiany (6-14, 14-22)
  • Uczestnictwo w programie Adecco +Club,
  • Możliwość korzystania z pakietu OK System umożliwiającego korzystanie z obiektów sportowych i innych atrakcji,
  • Możliwość wykupienia pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego itp.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 6-14, 14-22, od poniedziałku do piątku,
  • Rozważenie możliwości dojazdu w okolice ul. Metalurgicznej,
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Zadania:

  • Sortowanie frakcji suchej (metali, opakowań plastikowych, papierowych) do ponownego przetworzenia,
  • Wykonywanie innych obowiązków okołoprodukcyjnych.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana?

Zadzwoń! Wyślij swoje CV! Odwiedź nasze Biuro!

Adecco Poland
ul. Peowiaków 10/1, Lublin
Tel. 723 193 137

Więcej ofert na www.adeccopraca.pl

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: LSS/06/LUB/2018

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-06-18

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • 6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

    6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

    Uśmiechasz się do „wybrańców”, a resztę traktujesz wyniośle? To pierwszy krok do tego, aby zespół nie chciał z tobą pracować. Według badaczy to też prosta droga, aby zostać nielubianym agresorem.

  • Praca w Niemczech. Na co zwrócić uwagę?

    Praca w Niemczech. Na co zwrócić uwagę?

    Poszukiwanie zatrudnienia to dość żmudny proces. Wprawdzie mówi się, że dziś na rynku pracownika to poszukujący pracy, a nie pracodawcy dyktują warunki, to nie oznacza to jednak, że kandydat może osiąść na laurach. Nie inaczej jest w ...

  • 7 filmów, które zmotywują do pracy

    7 filmów, które zmotywują do pracy

    Na zawodową chandrę najlepsze jest dobre kino. Filmy skłaniają do refleksji i motywują do działania w pracy. Oto lista obowiązkowa.

  • Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

    Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

    Zanim pracodawca zechce powierzyć pracę Ukraińcowi, powinien upewnić się, że cudzoziemiec przebywa na terenie Polski legalnie oraz posiada prawo do wykonywania pracy.

  • Przeciętne wynagrodzenie X 2017

    Przeciętne wynagrodzenie X 2017

    Znamy już dane na temat przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia uzyskiwanego w sektorze przedsiębiorstw w październiku bieżącego roku. Jak poinformował GUS, średnia pensja sięgała 4574,35 zł, a więc była o ponad 100 zł wyższa od ...