PracaOferty pracy Lublin › Handlowiec - branża motoryzacyjna

Kto szuka:

Opoltrans Sp. z o.o.

Stanowisko:

Handlowiec - branża motoryzacyjna

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż części i zamienników do samochodów ciężarowych
  • Doradztwo techniczne
  • Sporządzanie ofert dla klientów
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mechaniczne lub samochodowe)
  • Znajomość podstaw motoryzacji najlepiej w sektorze samochodów ciężarowych
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowe zainteresowanie motoryzacją

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-17

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Opoltrans Sp. z o.o.

branże: Konsulting

Praca - wiadomości i porady

  • Elektroniczne akta pracownicze

    Elektroniczne akta pracownicze

    Wraz z początkiem 2019 roku weszła w życie ustawa skracająca okres przechowywania akt pracowniczych oraz wprowadzająca ich elektronizację. Główną zmianą, którą za sobą niesie jest możliwość prowadzenia pracowniczych akt osobowych w ...

  • Wynagrodzenia menedżerów spółek z branży gier video

    Wynagrodzenia menedżerów spółek z branży gier video

    Branża gier video jest dziś szybko rozwijającą się gałęzią przemysłu rozrywkowego. Niewątpliwie sukcesy polskich wydawców sprawiają, że stopniowo staje się ona wizytówką polskiej gospodarki a wydawcy osiągają coraz wyższe zyski. W ...

  • Praca w branży FMCG. Jak stać się najlepszym?

    Praca w branży FMCG. Jak stać się najlepszym?

    Wydawać by się mogło, że branża FMCG to jedna z tych, w których najłatwiej jest rozwinąć skrzydła nawet kompletnym żółtodziobom. Cóż może być bowiem łatwiejszego niż sprzedaż produktów, które wszyscy chcą kupić. Wystarczy ...

  • Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Czy czujemy się lepiej, gdy znajdujemy wytłumaczenie dla swoich porażek? Czy to skuteczna metoda budowania pewności siebie w relacjach zawodowych? – wyjaśnia prof. Dariusz Doliński, psycholog społeczny z Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu.

  • 7 filmów, które zmotywują do pracy

    7 filmów, które zmotywują do pracy

    Na zawodową chandrę najlepsze jest dobre kino. Filmy skłaniają do refleksji i motywują do działania w pracy. Oto lista obowiązkowa.