eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Lublin › Drukarz

Kto szuka:

MAIK Agencja Reklamowa Sp.z.o.o. Sp.K.

Stanowisko:

Drukarz

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • obsługa maszyn i urządzeń drukujących
  • konfekcjonowanie wydruków
  • dbanie o terminową realizację zleceń

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie minimum średnie (techniczne)
  • znajomość obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B (czynne)
Dodatkowe umiejętności
  • doświadczenie w pracy z ploterami drukującymi
  • znajomość programów graficznych COREL oraz PHOTOSHOP

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • umowa o pracę.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-22

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: MAIK Agencja Reklamowa Sp.z.o.o. Sp.K.

branże: Inne / Pozostałe
Praca fizyczna

  • Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Czy czujemy się lepiej, gdy znajdujemy wytłumaczenie dla swoich porażek? Czy to skuteczna metoda budowania pewności siebie w relacjach zawodowych? – wyjaśnia prof. Dariusz Doliński, psycholog społeczny z Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu.

  • Znajomość języków i kompetencje miękkie to większe szanse na awans

    Znajomość języków i kompetencje miękkie to większe szanse na awans

    Początek roku to czas planów, również tych związanych z życiem zawodowym. Co zrobić, aby zyskać uznanie w oczach szefa, a w efekcie długo wyczekiwany awans? Lista wyzwań, jakie przed nami stoją, różni się w zależności od stanowiska ...

  • Jakie są zarobki i koszty życia na Ukrainie?

    Jakie są zarobki i koszty życia na Ukrainie?

    Liczba obywateli Ukrainy przebywających w naszym kraju jest coraz wyższa. Przyjeżdżają oni do Polski, aby zdobyć lepsze wykształcenie, atrakcyjniejszą pracę czy wyższe zarobki. Według najnowszego raportu Międzynarodowego Funduszu ...

  • Praca online. Oto popularne e-zawody

    Praca online. Oto popularne e-zawody

    Polacy coraz częściej robią zakupy przez internet , wybierają wczasy i konsultują dietę. Zmiany stylu życia tworzą coraz większe możliwości na rynku pracy. Oto popularne e-zawody.

  • Czy zarobki w Polsce będą jawne?

    Czy zarobki w Polsce będą jawne?

    Wprawdzie poufność pensji wynika z przepisów Kodeksu pracy, który nakazuje pracodawcy dbałość o dobra osobiste pracownika, to jednak nie oznacza to, że na firmowych korytarzach pieniądze są tematem tabu. Co więcej, już wkrótce może ...