PracaOferty pracy Lublin › Analityk Rozwoju Infrastruktury IT

Kto szuka:

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Stanowisko:

Analityk Rozwoju Infrastruktury IT

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Zakres zadań i obowiązków:

1. Analiza dokumentów projektowych pod kątem wymagań technicznych dla infrastruktury informatycznej
2. Przekładanie wymagań biznesowych, funkcjonalnych i niefunkcjonalnych na wymagania techniczne
3. Przygotowywanie i aktualizowanie roadmap potrzeb infrastrukturalnych dla projektów.
4. Przygotowywanie, aktualizacja oraz opiniowanie dokumentacji projektowej w zakresie odpowiedzialności analityka
5. Współpraca z Kierownikami Projektów oraz Architektami Systemów Informatycznych w zakresie rekomendacji rozwiązań technicznych
6. Przygotowywanie szacowań eksperckich oraz wstępnych rekomendacji rozwiązań technicznych

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatyka lub pokrewnym
  • Znajomość zasad projektowania systemów informatycznych w architekturze trójwarstwowej
  • Znajomość metod prowadzenia analiz systemowych i/lub analiz procesów biznesowych
  • Wiedza ogólna w zakresie budowy, zasad działania i konfigurowania serwerów oraz macierzy (w tym urządzeń klasy High End)
  • Wiedza ogólna w zakresie zasad działania i konfigurowania systemów operacyjnych Windows, Linux (RHT, SuSe), Unix (Solaris, AIX,HP-UX)
  • Wiedza ogólna w zakresie zasad działania i konfigurowania baz danych Postgres, MySQL, Oracle, MSSQL oraz baz danych InMemory
  • Wiedza ogólna w zakresie zasad działania rozwiązań NAS/SAN, Backup, Disaster Recovery
  • Wiedza ogólna w zakresie znajomości technologii wirtualizacyjnych i chmurowych, (OpenStack, Vmware, RHEV, Hyper-V)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

Jako dodatkowe atuty mile widziane :

  • ukończone szkolenia i certyfikaty z w/w technologii
  • język angielski na poziomie swobodnej komunikacji
  • znajomość języka francuskiego lub hiszpańskiego

Poza tym od kandydata oczekuje się następujących kompetencji osobowych:

  • Kreatywności, systematyczności i odpowiedzialności za powierzone zadania, dbałości o szczegóły, umiejętności pracy indywidualnej i w zespole.
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, umiejętności pracy w warunkach presji czasu, adaptacji do zmieniających się warunków.
  • Dyspozycyjności i gotowości do odbywania delegacji krajowych (Warszawa, Łódź).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-11-19

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych banków w 2016 roku

    Wynagrodzenia członków rad nadzorczych banków w 2016 roku

    Mediana wynagrodzeń osób zasiadających w RN banków w 2016 roku wyniosła 190 tys. PLN. W porównaniu do roku poprzedniego wzrosła o 10%.

  • Przeciętne wynagrodzenie VIII 2017

    Przeciętne wynagrodzenie VIII 2017

    Przeciętne wynagrodzenie w sierpniu br. osiągnęło pułap 4492,63 zł., a więc okazało się o niecałe 9 złotych niższe od średniej z poprzedniego miesiąca - podał Główny Urząd Statystyczny.

  • Ewidencja czasu pracy przy umowie zlecenia

    Ewidencja czasu pracy przy umowie zlecenia

    Nowelizacja ustawy z dnia 10. października 2002 roku o minimalnym wynagrodzeniu za pracę wprowadziła istotne zmiany dla pracodawców. Począwszy od dnia 1. stycznia 2017 roku pracodawca zatrudniający pracowników na podstawie umowy zlecenia lub ...

  • Wideo rozmowa kwalifikacyjna. Same plusy?

    Wideo rozmowa kwalifikacyjna. Same plusy?

    Nowe technologie zaznaczają swą obecność niemal wszędzie. Nie inaczej jest w rekrutacji. Dlatego też nie bądźcie zdziwieni, jeśli okaże się, że spotkanie w sprawie pracy to nie klasyczne tête-à-tête z rekruterem tylko wideo rozmowa ...

  • Wynagrodzenia mężczyzn świadczących płatne usługi seksualne

    Wynagrodzenia mężczyzn świadczących płatne usługi seksualne

    W opracowaniu przedstawiono wynagrodzenia mężczyzn świadczących płatne usługi seksualne. Analizie poddano ogłoszenia z portali towarzyskich dla osób świadczących płatne usługi seksualne, których odbiorcami są kobiety jak i mężczyźni ...