eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Lublin › Agent Ochrony

Kto szuka:

Auchan Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Agent Ochrony

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie poszukujemy
kandydatów i kandydatek
na stanowisko:

AGENT OCHRONY

AUCHAN LUBLIN, UL. WITOSA

Marek przed awansem na Operatora Monitoringu przez dwa lata był Agentem
Ochrony. Jego znajomi wiedzą, że kiedy jest w pobliżu nic złego im się nie
stanie. Zobacz dlaczego Marek wybrał Auchan, jako pracodawcę.

DOSTAŁEM

Rolę, dzięki której mogę wykorzystać swoje predyspozycje do wspierania
klientów

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1. dnia pracy

Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych
zadań

Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w różnych projektach

Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowania
posiłków, akcjonariat pracowniczy

W ZAMIAN ZA:

* Odpowiedzialność i zaangażowanie,
* Nastawienie na współpracę,
* Otwartość i uprzejmość,
* Dobrą kondycję fizyczną.

NA CO DZIEŃ ZAJMUJĘ SIĘ:

* Dbaniem o bezpieczeństwo klientów i pracowników firmy,
* Monitorowaniem bezpieczeństwa na terenie obiektu,
* Ochroną sklepu i mienia firmy.

Chętnie zobaczę Cię
w naszym zespole!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy monster

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-11-14

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Auchan Polska Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

  • Wypowiedzenie umowy czy porozumienie stron? Czy pracownik może wybrać?

    Wypowiedzenie umowy czy porozumienie stron? Czy pracownik może wybrać?

    Rozwiązanie stosunku pracy może nastąpić na podstawie wypowiedzenia umowy o pracę albo za porozumieniem stron. Pracodawca może umożliwić zwalnianemu pracownikowi wybór sposobu zwolnienia.

  • Wynagrodzenia w księgowości w 2016 roku

    Wynagrodzenia w księgowości w 2016 roku

    Jak wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń mediana zarobków w księgowości w 2016 roku wyniosła 3 900 PLN. 25% pracowników zarabiało 5 300 PLN i więcej, natomiast 25% otrzymywało wynagrodzenie w wysokości 2 900 PLN i mniej.

  • 3 kraje, w których znajdziesz pracę na wakacje

    3 kraje, w których znajdziesz pracę na wakacje

    Emigracja zarobkowa interesuje obecnie zaledwie co siódmego Polaka. Ostatnie badania Work Service dowiodły, że odsetek osób noszących się z zamiarem poszukiwania pracy za granicą sięga obecnie niespełna 14%. Ciągle jednak sporą ...

  • RODO w prawie pracy

    RODO w prawie pracy

    25 maja 2018 r. w życie wchodzą przepisy ogólnego rozporządzenia 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej ...

  • Zobacz, czy własny biznes to pomysł dla ciebie

    Zobacz, czy własny biznes to pomysł dla ciebie

    Asertywność, pewność siebie i zdolność do rywalizacji - tymi cechami najczęściej określane są osoby postrzegane jako przedsiębiorcze. Czy jednak charakter jest najważniejszy w zarządzaniu swoim biznesem? Jakie znaczenie ma osobowość ...