eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › System Test Engineer

Kto szuka:

Power Media

Stanowisko:

System Test Engineer

Numer referencyjny:

SIT/KRK/AB

Lokalizacja:

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Krakowska firma z branży telekomunikacyjnej tworząca zaawansowane systemy komunikacyjno-radiowe dla szerokiego przekroju Klientów (organy rządowe, przedsiębiorstwa komercyjne, a także dla odbiorców indywidualnych) poszukują osób, które dołączą do szybko rozwijającego się zespołu!

KRAKÓW

Twoje zadania:

  • Instalacja i konfiguracja systemu;
  • Przygotowywanie strategii testowania w oparciu o wymagania i przeprowadzanie testów;
  • Zgłaszanie zauważonych błędów;
  • Współpraca z architektami, programistami i osobami odpowiedzialnymi za dokumentację techniczną.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wyższego wykształcenia (telekomunikacja/informatyka/elektronika, itp.)
  • Znajomości metodologii badawczej;
  • Doświadczenia z wirtualizacją serwerów/protokołami sieciowymi;
  • Konfiguracji sieci routerów/switchy;
  • Dokładności i dbałości o szczegóły;
  • Chęci do pracy w międzynarodowym zespole;
  • Swobodnego komunikowania się w j. angielskim.

Świetnie byłoby jeśli dodatkowo Twoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje tematykę związaną z systemami telekomunikacji (TETRA/APCO25/GSM/UMTS/LTE) lub systemami radiokomunikacyjnymi.

Firma oferuje:

Pracując z Nami zyskasz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem;
  • elastyczne godziny pracy;
  • komfortowe biura – nielimitowane ilości kawy i herbaty, świeże owoce, stoły do piłkarzyków;
  • pakiet opieki medycznej (dla Ciebie i Twoich najbliższych);
  • ubezpieczenie na życie;
  • platforma kafeteryjna (bony na zakupy, zniżki na bilety);
  • dopłata do karty MultiSport;
  • możliwości dofinansowania szkoleń;
  • bardzo przyjemne środowisko pracy;
  • wyjazdy integracyjne, sekcje sportowe i imprezy firmowe;
  • a do tego warsztaty i półkolonie dla dzieci, a także pikniki rodzinne;
  • dla osób spoza województwa małopolskiego pakiet relokacyjny :)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-01-12

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Power Media

branże: Informatyka / Telekomunikacja
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Przeciętne wynagrodzenie IV kw. 2016

    Przeciętne wynagrodzenie IV kw. 2016

    Najświeższe dane statystyczne wskazują, że przeciętne wynagrodzenie w IV kwartale minionego roku sięgało 4217,96 zł. To zbliżony poziom do tego z poprzedniego kwartału (4254,20 zł).

  • Zarobki w USA niższe niż 40 lat temu?

    Zarobki w USA niższe niż 40 lat temu?

    W Stanach Zjednoczonych od połowy lat 70. przeciętne wynagrodzenie wzrosło ponad pięciokrotnie. Jednak wzrost inflacji i pogłębiające się rozwarstwienie dochodów powodują, że realne zarobki znacznej części osób pracujących w USA są ...

  • Wypowiedzenie umowy czy porozumienie stron? Czy pracownik może wybrać?

    Wypowiedzenie umowy czy porozumienie stron? Czy pracownik może wybrać?

    Rozwiązanie stosunku pracy może nastąpić na podstawie wypowiedzenia umowy o pracę albo za porozumieniem stron. Pracodawca może umożliwić zwalnianemu pracownikowi wybór sposobu zwolnienia.

  • Polityka wynagrodzeń w spółce Netia SA

    Polityka wynagrodzeń w spółce Netia SA

    Netia SA jest największym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarcza m.in. usługi telewizyjne i internetowe. Od 29 lipca 1999 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W grudniu 2011 r. Netia nabyła Telefonię ...

  • Zarobki w krajach byłej Jugosławii

    Zarobki w krajach byłej Jugosławii

    Leżące w zachodniej części Bałkanów kraje – Słowenię, Chorwację, Bośnię i Hercegowinę, Serbię, Czarnogórę i Macedonię – poza wspólną historią łączą także współczesne problemy ekonomiczne. Cały ten region boryka się z ...