PracaOferty pracy home-office › Przedstawiciel Handlowy Systemy Etykietujące

Kto szuka:

RSC Auto ID Distribution

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy Systemy Etykietujące

Numer referencyjny:

Przedstawiciel Handlowy - Systemy Etykietujące

Lokalizacja:

home-office

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • pozyskiwanie nowych klientów i aktywna sprzedaż systemów etykietujących w obszarze primery labelling (systemy etykietujące etykietami samoprzylepnymi, etykietami typu roll feed, etykietami klejonymi na mokro, etykietami typu shrink sleeve), w obszarze secondary labelling (systemy print&apply) i kontraktów serwisowych oraz kontraktów na materiały eksploatacyjne, w sektorze firm produkcyjnych i centrów dystrybucyjnych,
  • przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie projektów,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • współpraca z działem technicznym,
  • współpraca z integratorami linii produkcyjnych i dostawcami automatyki przemysłowej,
  • ścisła współpraca z producentami maszyn,
  • współpraca z działem materiałów eksploatacyjnych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Profil zawodowy:

  • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży lub doświadczenie w użytkowaniu systemów etykietujących,
  • znajomość technologii,
  • wyższe wykształcenie techniczne (mile widziane mechatronika, robotyka, automatyka, inżynieria produkcji),
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • umiejętności sprzedażowe w obszarze B2B,
  • wysoka motywacja i skuteczność w sprzedaży, orientacja na wynik,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zdolności analityczne,
    prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • dostęp do najnowszego know how w branży,
  • uczestnictwo w projektach dla największych podmiotów z sektora produkcyjnego w Polsce,
  • uczestnictwo w projektach dla najbardziej innowacyjnych i zautomatyzowanych przedsiębiorstw w Polsce,
  • współpracę ze światowymi liderami w zakresie linii pakujących i automatyki przemysłowej,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt menadżerski,
  • atrakcyjny system motywacyjny i warunki wynagrodzenia,
  • liczne szkolenia branżowe,
  • uczestnictwo w targach krajowych i zagranicznych,
  • możliwość finansowania studiów w tym podyplomowych,
  • współpracę naukową z PW.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-02-21

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: RSC Auto ID Distribution

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia na świecie 2018 - prognozy

    Wynagrodzenia na świecie 2018 - prognozy

    Nowe trendy wynagradzania determinowane są postępującą globalizacją, trudną do przewidzenia sytuacją ekonomiczną i polityczną oraz pogłębiającą się różnorodnością grup pracowniczych. Są to czynniki, które w 2018 roku pracodawcy i ...

  • Wynagrodzenia 2017. Podsumowanie Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń

    Wynagrodzenia 2017. Podsumowanie Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń

    Mediana wynagrodzeń w Polsce w 2017 roku wyniosła 4 157 PLN i jest wyższa o 257 PLN w porównaniu do roku poprzedniego. Zarobki 25% najniższej opłacanych pracowników nie przekroczyły 3 000 PLN. 25% najwyżej zarabiających otrzymywało ...

  • Wynagrodzenia pracowników fizycznych w 2017 roku

    Wynagrodzenia pracowników fizycznych w 2017 roku

    Niniejszy artykuł powstał na podstawie Raportu płacowego Sedlak & Sedlak 2017. W tegorocznym raporcie na szczeblu pracowników fizycznych wyszczególniliśmy 89 różnych stanowisk pracy, na których zatrudnionych było 131 752 pracowników.

  • Emigracja zarobkowa. O kłopotach, których można uniknąć

    Emigracja zarobkowa. O kłopotach, których można uniknąć

    Emigracja zarobkowa to duże wyzwanie, a praktyka pokazuje, że niestety może wiązać się z nią wiele problemów. Nieuczciwy pośrednik czy pracodawca, kłopoty zdrowotne czy konieczność natychmiastowego powrotu do kraju to zaledwie kilka z ...

  • Wynagrodzenia w księgowości w 2016 roku

    Wynagrodzenia w księgowości w 2016 roku

    Jak wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń mediana zarobków w księgowości w 2016 roku wyniosła 3 900 PLN. 25% pracowników zarabiało 5 300 PLN i więcej, natomiast 25% otrzymywało wynagrodzenie w wysokości 2 900 PLN i mniej.